Моніторинг імунітету до COVID-19

Вам було б цікаво дізнатись скільки часу тримається імунітет до COVID-19? 

Нам теж, тому ми запроваджуємо Програму "Моніторинг імунітету до COVID-19". За Вашої участі ми зможемо дізнатись більше про природу імунітету до нового вірусу.

 Тож запрошуємо зробити свій вклад у дане дослідження тих, хто здає аналіз у МеДіС та отримує позитивний результат на виявлення антитіл IgG до коронавірусу SARS-CoV-2 (COVID-19)

 

Наш лабораторний центр  "МеДіС" не тільки якісно виконує лабораторні дослідження, а також турбується про Ваше здоров’я у майбутньому.

Всім, у кого було виявлено імунітет (тобто позитивний титр імуноглобулінів типу G до COVID-19), рекомендуємо провести повторне дослідження через три місяці після першого результату (не пізніше 5 місяців від дослідження, яке виявило імунітетні антитіла).

Вказане дослідження зможе показати, наскільки стабільним і тривалим є Ваш імунітет до даного збудника. Водночас, на основі саме повторних аналізів ми матимемо змогу дослідити питання формування імунітету, що проллє світло на природу COVID-19 та дасть більш конкретні відповіді на питання поведінки коронавірусу в організмі людини та про ризики повторного захворювання.

 

На повторне дослідження антитіл типу IgG до коронавірусу учасникам програми надається знижка  50%.

 

Купон на знижку Ви зможете отримати після заповнення анкети на будь-якому відділенні МеДіС, або ж після заповнення електронної анкети за посиланням:
Заповнити електронну анкету

 

У випадку заповнення електронної анкети, ми надішлемо Вам електронний купон на знижку на вказану у анкеті електронну адресу.

ДЦ “МеДіС” дякує за Ваше звернення у нашу лабораторію для дослідження імунітету до COVID-19!

Конфіденційність персональних даних гарантується згідно із Законом України.

 

МеДіС - Твоя Лабораторія!