Чи Ви здорові після свят?

13.05.2019
Чи Ви здорові після свят?

Святковий марафон в Україні традиційно є тривалим процесом і, окрім відвідування святкових Богослужінь та спілкування з близькими та родиною, ми докладаємо багато зусиль до побутових та кулінарних приготувань. А потім часто відчуваємо втому, слабкість, біль у грудях та важкість у шлунку, і це не дивно – адже такий святковий «марафон» - це чимале навантаження на організм кожної людини, а особливо у зрілому віці.

З турботою про своїх пацієнтів в цей особливий післясвятковий період Діагностичний центр «МеДіС» підготував вигідну пропозицію – комплекс аналізів «Святковий скринінг», який складається з 29-ти показників та допомагає діагностувати загальний стан здоров’я організму, а також з’ясувати, чи в нормі показники роботи печінки та серцево-судинної системи:

  • ЗАК (19 показників)
  • Холестерин
  • HDL холестерин
  • LDL холестерин
  • Печінкові проби (АЛТ, АСТ, ГГТ)
  • Лужна фосфатаза
  • Білірубін (загальний, прямий)

Ви можете самостійно,  без скерування лікаря, звернутись до медичної лабораторії «МеДіС» та здати «Святковий скринінг». А у випадку, якщо результати Вашого аналізу виходять за межі –проконсультуватись з лікарем щодо необхідних терапевтичних заходів для приведення організму в норму.

Ціна акційного «Святкового скринінгу» всього лише 495,00 грн (якщо замовляти всі дослідження поокремо потрібно було б заплатити 727,00 грн – Ваша економія становить аж 232 грн).

І також не забувайте, що 1 грн з КОЖНОГО замовлення у ДЦ «МеДіС» спрямовується на допомогу Українській Армії – разом з Вами з допомагаємо нашим воїнам тримати мир над нашими головами!

Не попустіть нагоди перевірити власне здоров’я за такою вигідною пропозицією, адже наше здоров’я – це наша найвища цінність!

 Акція триває лише до 01.06.2019 р. Здати акційний аналіз можна у будь-якому з 47 відділень ДЦ "МеДіС". Довідку можна отримати за телефоном гарячої лінії 0 800 50 17 50 (дзвінки безкоштовні).

 «МеДіС» - Твоя Лабораторія

Новини
Лекція "Чи може прокрастинація бути корисною?"

А як часто прокрастинуєте Ви? А ми тепер не будемо! Ну хоча б постараємось.

АКЦІЯ лютого 2020: Гормони + Вітамін D %%%

Не зробіть місяць лютий дійсно лютим для Вас та Вашого оточення. Щоб позбутись тревоги, роздратованості, безсоння та швидкої втомлюваності, варто обстежити рівень показників, які входять до нашої нової Акції місяця “Гормони + Вітамін Д”

АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Здорові свята %

Новий рік, новий місяць і нова Акція місяця. Святкуйте здоровими місяць січень з ДЦ “МеДіС”.

Вручення подарунків за конкурс малюнків "За що я люблю Зиму"

Роздавали діточкам подарунки від Св. Миколая за чудові малюнки.

Новий сердечний лікар у ДЦ "МеДіС" у Чорткові!

Відтепер у відділенні ДЦ "МеДіС" у м. Чортків приймає чудовий лікар-кардіолог Ференц Ігор Володимирович.

Читати всі новини