Чому один раз на рік необхідно проходити медичне обстеження ?

29.12.2015
Чому один раз на рік необхідно проходити медичне обстеження ?

Аналізи бувають високочутливими і високоспецифічними: перші вказують на порушення, другі виявляють причину. Наприклад, відхилення від норми в аналізі, що показує роботу печінки, вказує на її ураження загалом. Але що конкретно відбувається, він цей аналіз не покаже. Для цього призначається інше спеціальне дослідження, або навіть і не одне. Тому що лікарю необхідно перевірити всі можливі причини виявленого відхилення. Так, методом пошуку і виключення виявляється істина і підбирається певна программа лікування.

ПРАВИЛА

ЗАГАЛЬНЕ ДЛЯ ВСІХ АНАЛІЗІВ: напередодні не вживати важкої білкової їжі, алкоголю, солодких газованих напоїв, жирної їжі та продуктів із білого борошна.

БІОХІМІЧНИЙ АНАЛІЗ КРОВІ: здається натще. Прийом їжі викликає підвищення рівня глюкози в крові і рівня лейкоцитів, а це завідомо неправдиві результати.

АНАЛІЗ НА ГОРМОНИ: за декілька днів краще відмовитись від алкоголю, менше палити безпосередньо перед здачею аналізів. Дослідження на жіночі гормони проводяться в певні дні циклу (переважно 5-7-й день, прогестерон – після 20-го дня) – важливо не пропустити!

АНАЛІЗИ НА АНТИТІЛА ДО ГЕПАТИТІВБ ТОРЧ-ІНФЕКЦІЯМ, (КРАСНУХА, ТОКСОПЛАЗМОЗ, ГЕРПЕС, ЦИТОМЕГАЛОВІРУС), необов’язково  здавати натще.

Ви б хотіли бути здоровими і жити довгим щасливим життям? Тоді вартує знати, які аналізи і дослідження обов’язковими.

ЗАГАЛЬНОКЛІНІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ необхідні для визначення загального стану здоров’я. Найголовніший аналіз – загальний аналіз крові. Він показує, чи немає прихованої інфекції, схильності до алергії, чи на хорошому рівні гемоглобін, який багато у чому впливає на життєвий тонус людини.

АНАЛІЗИ СЕЧІ можуть говорити не лише про запальні процеси сечостатевої системи, але і про цукровий діабет, гормональні зміни.

АНАЛІЗ НА ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ І РЕЗУС-ФАКТОРА надзвичайно важливий для вагітних жінок. Але кожна людина, однозначно, повина знати свою групу крові і резус-фактор.

БІОХІМІЧНІ АНАЛІЗИ необхідні для визначення функціонального стану майже всіх органів і систем. За цими аналізами визначається стан печінки, нирок, серця, підшлункової залози і т. п. Найбільш часто затребовані гормональні аналізи, які визначають функцію щитовидної залози і репродуктивної системи. Маркерів тут дуже велика кількість, лікар обирає необхідні до ситуації.

СЕРОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ – маркери інфекцій. Це дослідження на наявність гепатитів (А, В, С, D) кору, токсоплазми, цитомегаловірусу, герпесу, краснухи, а також сифілісу, ВІЛ, хламідій, мікоплазми і уреаплазми, лямблій і гельмінті, хелікобактера і деяких інших вірусних і бактеріальних інфекцій.

ПОЛІМЕРАЗНА ЛАНЦЮГОВА РЕАКЦІЯ (ПЛР) – дослідження ДНК людини на наявність бактеріальної інфекції достатньо точно діагностує збудників інфекцій – мікоплазми, уреаплазми, хламідії і т. п.

 

Слідкуйте за своїм здоров’ям і пам’ятайте, що профілактика завжди краще, ніж лікування!

Новини
АКЦІЯ МІСЯЦЯ: -20% на гострофазні антитіла IgM до COVID-19

Восени частішають простудні захворювання. Тож дуже важливо знати - це COVID чи ні

Прийом лікаря-уролога у м.Буськ

У суботу 03.10.2020 року лікар-уролог приймає у нашому відділенні у м. Буськ.

Знижка на здорові продукти харчування 10%

До закінчення нашої вересневої Акції місяця, яка спрямована на діагностику Цукрового діабету, ми домовились про знижки у магазині та інтернет-магазині "Terra Organica".

Нове відділення у м. Галич

Відкриття нового відділення у м. Галич. І з цієї нагоди "Дерево знижок"(знижки до 50%).

Нове дослідження: Рідинна цитологія ПАП-тест

Вводимо нове дослідження для дослідження - рідинна цитологія ПАП-тест з автоматизованим скринінгом.

Читати всі новини