Акція -30% Комплекс аналізів "Стрес Тест"

03.06.2019
Акція -30% Комплекс аналізів "Стрес Тест"

Швидка втомлюваність, поганий сон, перепади настрою, дратівливість - знайомі відчуття? Але чи стрес всьому причина? 
Часто це є наслідки гормональних змін, нестачі кальцію, магнію, заліза, надлишку холестерину та його фракцій, а також запальних процесів в організмі.

Діагностуй свій стрес та прожени його зі свого життя!

Що включає в себе Акційний комплекс «Стрес-Тест»?                 

  • Загальний аналіз крові з формулою та визначення рівня тригліцеридів, холестерину та його фракцій у сироватці крові – служать для оцінки базового стану здоров’я організму
  • Тиреотропний гормон (ТТГ) – дослідження, що дозволяє оцінити функціонування щитоподібної залози. Неправильна робота щитоподібної залози може проявлятись ослабленням, втомою, почуттям холоду, а також збільшенням маси тіла, які можуть сприйматись за ознаки стресу, а насправді бути наслідками фізіологічних змін організму людини.
  • Феритин – є маркером рівня заліза в крові. Недостача заліза в організмі призводить до малокрів’я, внаслідок чого наступає слабкість, почуття втоми та понижується імунітет. Це також ті симптоми, які можна помилково зарахувати до наслідків стресу.
  • Кальцій у сироватці – є головним мінеральним складником в нашому організмі, є будівельним матеріалом для костей та зубів. Однак окрім цього відіграє важливу роль для нормального скорочення м'язів (включаючи міокард) та збалансованої роботи нервової системи.
  • Магній у сироватці – нестача магнію в організмі може проявлятись апатією, дратівливістю, погіршенням настрою та проблемами зі сном. Надлишок магнію може спричиняти, окрім іншого, порушення ритму роботи серця та слабкість м'язів.
  • Кортизол – також його називають гормоном стресу, виконує в організмі цілу низку функцій – бере участь в метаболізмі білків, глюкози та ліпідів, утримує рівень кров’яного тиску, а також відповідає за регулювання роботи імунної системи. Симптоми коливання рівня кортизолу в організмі людини включають: слабкість, легку стомл юваність, зниження артеріального тиску, гіпотиреоз, проблеми з рівнем глюкози в крові або бажання їсти солону їжу.

Завдяки Акційному пакету аналізів «Стрес Тест» протягом червня Ви маєте можливість отримати знижку понад 30% на аналізи, які входять у даний комплекс.

Акція триває з 3 по 29 червня 2019 р. у всіх відділеннях ДЦ «МеДіС»

 

Новини
Аналізи по запису

Ми зробили онлайн-запис на будь-який із аналізів, щоб Ви не відкладали здоров`я на “другий план” через брак часу.

Нове дослідження: Інтерлейкін - 6 (IL6), CITO

Інтерлейкін - 6 (IL6) - маркер "цитокінової бурі" при коронавірусній інфекції SARS-CoV-2. Термін виконання: 3-5 годин

Комплексна діагностика COVID-19

Вирішити здати ПЛР-тест нa COVID-19? Тоді Вам варто ознайомитись із цією  інформацією.

УВАГА: важлива інформація!

Чому Вам можуть подзвонити і попросити прийти на безкоштовний перезабір?

Швидкий тест для виявлення антигенів коронавірусу CITO TEST COVID-19 Ag

Вводимо нове дослідження на виявлення антигенів коронавірусу CITO TEST COVID-19 Ag за 30 хвилин.

Читати всі новини