АКЦІЯ МІСЯЦЯ: -10% на Комплекс №20 "Захворювання простати"

31.10.2020
АКЦІЯ МІСЯЦЯ: -10% на Комплекс №20 "Захворювання простати"

Вусопа́д або Мове́мбер - це щорічна подія, яка триває увесь листопад. Впродовж цього часу чоловіки відрощують вуса з метою підвищення обізнаності людей щодо проблем зі здоров'ям, таких як рак простати й інших ракових хвороб, збирання відповідних пожертв на вивчення і боротьбу з раком та іншими чоловічими захворюваннями. Ціль Вусопаду полягає у «зміні обличчя чоловічого здоров'я» та приверненні увагу до проблеми раку простати та яєчка.

Movember має на меті збільшити кількість виявлених випадків раку ранньої стадії, забезпечити діагностування, ефективне лікування та знизити кількість смертей, яких можна уникнути.

За даними Всесвітньої організації здоров’я, рак простати входить у п'ятірку хвороб, які стають причиною смерті чоловіків у всьому світі. Рак простати – це злоякісне новоутворення, що розвивається з епітелію передміхурової залози. Натомість рак яєчка - це злоякісна пухлина, що вражає статеві залози чоловіків. Найпоширеніший рак серед молодих чоловіків віком від 15 до 35 років

Діагностичний центр «Медіс» приєднується до всесвітньої акції та впродовж усього місяця робить ціни на чоловічі аналізи ще доступнішими. З 2 до 30 листопада можна буде здати дослідження Комплекс №20 (до якого входять ПСА загальний, ПСА вільний та індекс ПСА) з подвійною вигодою: знижку вже закладено у наш комплекс + 10% знижки у листопаді.

Деталі про чоловіче здоров'я

ПСА – простатичний специфічний антиген – найбільш цінний пухлинний маркер для чоловіків. Це білок, який виробляється клітинами передміхурової залози. Підвищення рівня ПСА може вказувати як на рак простати, так і на інші серйозні захворювання або порушення (наприклад, збільшення розміру передміхурової залози або наявність інфекції).

У крові ПСА перебуває переважно в комплексі з α2-мікроглобуліном, антитрипсином та антихімотрипсином. Поза цим комплексом перебуває вільний ПСА, що визначається окремим моноклональним антитілом. Визначення співвідношення вільного ПСА до загального ПСА дозволяє одержати важливу додаткову інформацію для диференціальної діагностики доброякісних і злоякісних захворювань передміхурової залози.

Акція діє з 02.11. до 30.11.2020 року

 

МеДіС - Твоя Лабораторія!

Новини
Онлайн-запис на будь-яке дослідження

Ми зробили онлайн-запис на будь-який із аналізів, щоб Ви не відкладали здоров`я на “другий план” через брак часу.

Нове дослідження: Інтерлейкін - 6 (IL6), CITO

Інтерлейкін - 6 (IL6) - маркер "цитокінової бурі" при коронавірусній інфекції SARS-CoV-2. Термін виконання: 3-5 годин

Комплексна діагностика COVID-19

Вирішити здати ПЛР-тест нa COVID-19? Тоді Вам варто ознайомитись із цією  інформацією.

УВАГА: важлива інформація!

Чому Вам можуть подзвонити і попросити прийти на безкоштовний перезабір?

Швидкий тест для виявлення антигенів коронавірусу CITO TEST COVID-19 Ag

Вводимо нове дослідження на виявлення антигенів коронавірусу CITO TEST COVID-19 Ag за 30 хвилин.

Читати всі новини