-20% на аналізи для вагітних

10.09.2018
-20% на аналізи для вагітних

Правила проведення маркетингового заходу

«Акція -20% на аналізи для вагітних»

 

 

1. ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ

1.1. Організатором Акції «Акція -20% на аналізи для вагітних» (далі – Акція) є ПП «МеДіС» (далі – Товариство), юридична адреса: 79058, м. Львів, вул. Куліша, 47/1А (далі – Організатор).

1.2. Організатор не несе відповідальності за не ознайомлення учасника Акції з умовами цих Правил.

 

2. ПЕРІОД ТА ТЕРИТОРІЯ ДІЇ АКЦІЇ

2.1. Період дії Акції: з 01 вересня до 30 вересня 2018 року (включно).

2.2.  Акція діє виключно в Тернопільському відділенні Діагностичного центру ПП «МеДіС», за адресою: м. Тернопіль, вул. Пирогова 2/2.

 

3. МЕТА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

3.1. Метою проведення Акції є стимулювання попиту клієнтів (пацієнтів) на медичні послуги і прискорення  їх просування, а також профілактична скринінгова діагностика вагітних жінок на I – II триместрі вагітності.


4. ПРЕДМЕТ ТА УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

4.1.  Предметом Акції є надання знижки на, визначений п. 4.2. цих Правил, перелік медичних послуг в розмірі 20% від базової ціни, вказаної в переліку платних медичних послуг Діагностичного центру ПП «МеДіС» (прайс-листі). Під знижкою, що надається в рамках цієї Акції, мається на увазі зниження ціни у відсотковому значенні від звичайної (базової) ціни на певні послуги, що надаються Діагностичним центром ПП «МеДіС».

4.2. Умови Акції поширюються виключно на вагітних жінок на I – II триместрі вагітності, які здали біоматеріал для медичного лабораторного дослідження на будь яке з нижчевказаних досліджень:

 

КОД

Назва дослідження

Базова ціна в Прайсі

Термін виконання

169

Вільний ХГ

165 грн

1 день

142

РАРР

225грн

1 день

96

Альфафетопротеїн

150грн

1день

100

Загальний ХГ

150грн

1 день

98

Естріол

180грн

1 день

 

 

 

4.3. Акція не поширюється на медичні послуги Діагностичного центру ПП «МеДіС», що не вказані в п. 4.2. цих Правил. Такі послуги оплачуються пацієнтами за тарифами, встановленими переліком платних медичних послуг Діагностичного центру ПП «МеДіС» (прайс-лист).

 

5. ІНШІ УМОВИ

5.1. Організатор Акції має право в односторонньому порядку доповнити або змінити ці Правила. Зміни та доповнення до Правил  здійснюються шляхом їх внесення до тексту Правил, розміщеного на сайті: www.medis.com.ua

5.2. Організатор не несе відповідальності за дії обставин непереборної сили (форс-мажорні обставини) та інші незалежні від нього обставини, які можуть зробити неможливим виконання умов Акції.

5.3. Організатор не несе відповідальності у разі настання обставин непереборної сили таких, як стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві, яке діє на території України, інші незалежні від волі Організатора Акції обставини, що перешкоджають в проведенні Акції та впливають на її результати.

5.4. У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або спірних питань та/або питань, неврегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором.

5.5. Своєю участю в Акції Учасники Акції підтверджують повну згоду з усіма викладеними умовами, зобов’язуються їх виконувати, а також дають згоду на обробку їх персональних даних з метою участі в Акції. Організатор гарантує Учасникам акції забезпечення режиму конфіденційності їх персональних даних згідно вимог чинного законодавства.

5.6.З правилами дії Акції можна ознайомитися на сайті: www.medis.com.ua

Новини
Акція "Діагностика хвороби Лайма"

Настає тепла пора року, з’являється висока рослинність, що символізує про початок сезону активності кліщів. В Україні приблизно кожен третій кліщ є переносником бореліозу.

АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Діагностика щитоподібної залози

З новою Акцією Місяця перевірте чи Ваша щитоподібна залоза в гармонії.

Акційна пропозиція для матусь

Вітаємо наших чудових матусь із Днем матері!

Читати всі новини