АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Діагностика щитоподібної залози

31.05.2022
АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Діагностика щитоподібної залози

Гармонія щитоподібної залози – запорука гармонії всього організму. Цей невеличкий орган регулює велику кількість процесів: обмін білків, вуглеводів, жирів, кальцію та фосфору; виробляє низку гормонів, необхідних для нормального життя людини.

Саме тому команда здоров’я МеДіС у серпні підготувала Акцію Місяця – «Діагностика щитоподібної залози», до якої входять наступні дослідження:

  • Вільний Т3 (free T3)
  • Вільний Т4 (free T4)
  • Тиреотропний гормон гіпофіза (ТТГ, TSH)
  • Антитіла до пероксидази щитоподібний залози (Anti-TPO) 

  КУПИТИ ОНЛАЙН 

Вільний трийодтиронін (Т3) - гормон, який виробляється фолікулярними клітинами ЩЗ. Стимулює поглинання кисню тканинами і синтез в печінці вітаміну А, знижує концентрацію холестерину в крові, підвищує виведення кальцію, прискорює обмін білку, сприяє всмоктуванню вітаміну В12 в кишківнику.

Вільний тироксин (Т4) - гормон щитоподібної залози, є попередником Т3, який посилює тканинний обмін, споживання кисню та синтез білку.  Максимальна концентрація даного гормону з 8 до 12 години ранку.

Тиреотропний гормон - це основний регулятор функцій щитоподібної залози, який синтезується у передній частці гіпофізу. Основна його функція полягає в підтримці сталого рівня тиреоїдних гормонів.

Антитіла до пероксидази щитовидної залози (Anti-TPO) - є аутоантитілами до цього ферменту. Даний тест є одним з найбільш чутливих у діагностиці аутоімунних захворювань щитовидної залози.

 

Вартість Акційного комплексу - 590 грн.

Акція діє з 01.06.2022 до 30.06.2022 (включно).

Новини
Акція "Діагностика хвороби Лайма"

Настає тепла пора року, з’являється висока рослинність, що символізує про початок сезону активності кліщів. В Україні приблизно кожен третій кліщ є переносником бореліозу.

АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Діагностика щитоподібної залози

З новою Акцією Місяця перевірте чи Ваша щитоподібна залоза в гармонії.

Акційна пропозиція для матусь

Вітаємо наших чудових матусь із Днем матері!

Читати всі новини