Акція -50% на аналіз глюкози

15.08.2018
Акція -50% на аналіз глюкози

Ви досі не знаєте який у Вас рівень глюкози в крові? Це може бути дуже небезпечним для здоров’я! Подбайте про себе! Тільки до 25 серпня 2018 у відділенні по вул. Личаківській, 15  - 50% знижки на експрес аналіз глюкози в капілярній крові.

Правила проведення маркетингового заходу

«Акція -50% на аналіз глюкози»

 

  1. Під знижкою, що надається в рамках цієї Акції, мається на увазі зниження ціни у відсотковому значенні від звичайної (базової) ціни на певні послуги, що надаються Діагностичним центром ПП «МеДіС». Розмір знижки є фіксованим і становить 50% від вартості послуги, що вказана в затвердженому переліку платних послуг (прайс-листі).
  2. Знижка надається необмеженому колу споживачів (пацієнтів) незалежно від кількості звернень за послугами, виключно у Відокремленому відділенні №4 Діагностичного центру ПП «МеДіС» за адерсою м. Львів, вул. Личаківська, 15 (надалі – «Відділення №4»).
  3. Акція передбачає розміщення інформаційних повідомлень на сторінках ПП «МеДіС» в соціальних мережах та на сайті, а також рекламного банеру в межах відділення.
  4. Термін дії Акції з 15.08.2018 по 25.08.2018р.
  5. Знижка, встановлена умовами цієї Акції, не сумується з іншими видами знижок, які надаються згідно програм лояльності чи згідно інших акційних пропозицій, які діють на підприємстві. Пацієнт, який є учасником інших програм лояльності, які діють на підприємстві в період дії цієї Акції має право обрати застосування знижки, що передбачена цією Акцією, або іншою програмою лояльності.
  6. Знижка поширюється на наступне дослідження, включене в прайс-лист, що виконуються в КДЛ ДЦ ПП «МеДіС» із використанням власних виробничих (лабораторних) потужностей:

Глюкоза у капілярній крові (експрес-тест) Ціна: 42 грн Код: 55

Новини
Важливо! Зміна у графіку роботи деяких відділень на 13.02.2021

У зв'язку із погодніми умовами 13 лютого не працюватимуть відділення у м. Галич, м. Буськ, м. Калуш, м. Городок та смт Східниця.

АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Профілактика цукрового діабету

Цукровим діабетом хворіти може кожен. Важливе значення у боротьбі з цукровим діабетом має вчасна діагностика.

Запрошуємо у нове відділення у м. Дрогобич

Відкрили нове відділення у м.Дрогобич. Чекаємо Вас тепер і на вул. Шевченка,37! 

Запрошуємо Вас у відділення у м. Коломия

Чекаємо Вас у відділенні, яке знаходиться у м. Коломия на вул. Гетьмана Івана Мазепи, 46.

Дрогобич: Ми переїхали!

Відділення, що раніше знаходилось на майдані Шевченка, 1 переїхало на вул. Лисенка, 1/4. Чекаємо Вас у новому відділенні.

Читати всі новини