АКЦІЯ МІСЯЦЯ | Діагностика алергії

30.04.2022
АКЦІЯ МІСЯЦЯ | Діагностика алергії

Настала весняна пора і багато людей знову починають страждати алергією. Чимало не звертає на ці симптоми уваги та не знає, що саме їх провокує. Тому медична лабораторія МЕДІС пропонує нову АКЦІЮ МІСЯЦЯ | Діагностика алергії.

Алергія - це реакція гіперчутливості імунної системи на зазвичай нешкідливі речовини, які потрапляють до організму або контактують із ним. Згодом організм під час контакту з такими речовинами починає виробляти власні антитіла — особливі білки, що продукуються імунною системою.

Симптоми алергії часто маскуються під інші захворювання, як, наприклад звичайний нежить, застуда чи дерматит, але після відповідного лікування пацієнту не стає краще, і симптоми щоразу повторюються.Можливі також: підвищення температури, нудота, блювання, діарея або біль у шлунку, нетипові реакції після укусів комах, набряк та анафілактичний шок.

  КУПИТИ ОНЛАЙН 

9 основних симптомів алергії, які ми інколи вважаємо симптомами інших хвороб, але насправді вони не можуть бути обґрунтовані іншими причинами виникнення:
• хронічний або сезонний нежить
• поява висипки
• набряки на шкірі
• закладеність носа
• сльозоточивість і запалення тканин органів зору
• свербіж і печіння в очах
• діарея або біль у шлунку
• нетипові реакції після укусів комах або тварин
• використання побутової хімії, ліків

Змішана панель Акції Місяця містить 20 показників до них належать як інгаляційні алергени так і харчові: арахіс, молоко, білок курячого яйця, жовток курячого яйця, картопля, морква, тріска, яблуко, соя, пшеничне борошно, пилок берези бородавчатої, тимофіївка лучна, пилок полину, кліщ D.рteronyssinus, кліщ D.farinae, епітелій собаки, епітелій кота, епітелій коня, грибок Aspergillus fumigatus, грибок Cladosporium herbarum.

Найчастіше спричинити алергію у населення України можуть такі чинники як: пилок рослин (полин), цвітіння дерев (береза, липа), лугові трави (тимофіївка лугова). З харчових алергенів - молоко, курячі яйця та горіхи.

Небезпека ігнорування схильності до алергії полягає у тому, що можуть розвитнутись різні хронічні захворювання дихальних шляхів та внутрішніх органів.

Тому, якщо Ви спостерігаєте у себе чи у своїх рідних щось із вищезгаданих проявів – не зволікайте, зробіть алергологічні досідження та відкоригуйте своє життя так, щоб бути здоровими та жити без алергії!

Вартість Акції місяця - 750 грн.

Акція діє з 01.05.2022 до 31.05.2022 року.

Новини
АКЦІЯ МІСЯЦЯ! Діагностика паразитарних захворювань

Паразитарні захворювання найчастіше асоціюються із дітьми, проте дорослі теж мають ризик захворіти. Впродовж життя майже кожна людина хворіє на паразитарне захворювання.

Акція "Діагностика хвороби Лайма"

Настає тепла пора року, з’являється висока рослинність, що символізує про початок сезону активності кліщів. В Україні приблизно кожен третій кліщ є переносником бореліозу.

АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Діагностика щитоподібної залози

З новою Акцією Місяця перевірте чи Ваша щитоподібна залоза в гармонії.

Читати всі новини