АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Діагностика щитоподібної залози

31.07.2021
АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Діагностика щитоподібної залози

Гармонія щитоподібної залози – запорука гармонії всього організму. Цей невеличкий орган регулює велику кількість процесів: обмін білків, вуглеводів, жирів, кальцію та фосфору; виробляє низку гормонів, необхідних для нормального життя людини.

Саме тому команда здоров’я МеДіС у серпні підготувала Акцію Місяця – «Діагностика щитоподібної залози», до якої входять наступні дослідження:

  • Вільний Т3 (free T3)
  • Вільний Т4 (free T4)
  • Паратиреоїдний гормон (Паратгормон, PTH)
  • Тиреотропний гормон гіпофізу (ТТГ, TSH)
  • Фосфор неорганічний

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 

Вільний трийодтиронін (Т3) - гормон, який виробляється фолікулярними клітинами ЩЗ. Стимулює поглинання кисню тканинами і синтез в печінці вітаміну А, знижує концентрацію холестерину в крові, підвищує виведення кальцію, прискорює обмін білку, сприяє всмоктуванню вітаміну В12 в кишківнику.

Вільний тироксин (Т4) - гормон щитоподібної залози, є попередником Т3, який посилює тканинний обмін, споживання кисню та синтез білку.  Максимальна концентрація даного гормону з 8 до 12 години ранку.

Паратиреоїдний гормон - синтезується в паращитоподібних залозах та відповідає за підтримку нормального вмісту кальцію та фосфору в організмі. Також є маркером прихованого дефіциту вітаміну D.

Тиреотропний гормон - це основний регулятор функцій щитоподібної залози, який синтезується у передній частці гіпофізу. Основна його функція полягає в підтримці сталого рівня тиреоїдних гормонів.

Фосфор - мікроелемент, незамінний в утворенні кісток, нервової тканини та енергетичному обміні, є складовою частиною нуклеїнових кислот. Паратгормон, вітамін D і кальцитонін регулюють процеси засвоєння тонким кишечником фосфору з їжі, а також його виведення з організму нирками. В організмі фосфор знаходиться в складі органічних або неорганічних сполук, які називаються фосфатами. При вимірюванні рівня фосфору в крові, проводиться визначення концентрації саме неорганічних фосфатів.

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 

Вартість Акційного комплексу - 585 грн.

Акція діє з 01.08.2021 до 31.08.2021 (включно).

Новини
Нове відділення у м.Самбір

Нове відділення у м. Самбір, вул. Коперника, 19Б .

АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Яка у вас група крові?

Сумісні групи крові можуть бути корисними вам або вашому партнеру при переливанні крові або плануванні сім'ї.

Нове відділення у м. Львів

Запрошуємо у нове відділення за адресою: м. Львів, вул. Суботівська, 7.

Графік роботи у День Незалежності

Графік роботи мережі у День Незалежності 2021 року!

Знижка на повторне тестування на Covid-19

Тестуйтесь у МеДіС вдруге із знижкою 20% на дослідження Covid-19.

Читати всі новини