АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Movember

31.10.2021
АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Movember

Листопад - це не тільки золота пора року, але й місяць чоловічого здоров’я!

Movember (або вусопад) - це щорічна подія тривалістю в увесь листопад. Протягом місяця чоловіки відрощують вуса з метою привертання уваги до проблем зі своїм здоров'ям, особливо до раку простати та інших онкологічних захворювань.

 

Команда здоров’я МеДіС приєднується до всесвітньої акції і пропонує вам нову АКЦІЮ МІСЯЦЯ | Movember. Захворювання простати.

До складу акційного комплексу входять три надзвичайно важливі профілактичні дослідження: простат-специфічний антиген (ПСА) загальний, простат-специфічний (ПСА) вільний та індекс ПСА. Завдяки простому тесту ви зможете визначити ризик розвитку раку простати та запальних захворювань цього органу.

 

Вартість Акційного дослідження – 250 грн

Даний скринінг рекомендуємо усім чоловікам віком від 40 років. Після цього віку 40 років приблизно у 50% чоловіків спостерігаються зміни в простаті.

Акція діє з 01.11.2021 до 30.11.2021 включно.

 

 

Час обстежити важливого чоловіка!

Новини
АКЦІЯ МІСЯЦЯ! Діагностика паразитарних захворювань

Паразитарні захворювання найчастіше асоціюються із дітьми, проте дорослі теж мають ризик захворіти. Впродовж життя майже кожна людина хворіє на паразитарне захворювання.

Акція "Діагностика хвороби Лайма"

Настає тепла пора року, з’являється висока рослинність, що символізує про початок сезону активності кліщів. В Україні приблизно кожен третій кліщ є переносником бореліозу.

АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Діагностика щитоподібної залози

З новою Акцією Місяця перевірте чи Ваша щитоподібна залоза в гармонії.

Читати всі новини