АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Паразитарний скринінг

30.06.2021
АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Паразитарний скринінг

Паразитарні захворювання найчастіше асоціюються із дітьми, проте дорослі теж мають ризик захворіти. Впродовж життя майже кожна людина хворіє на паразитарне захворювання. Клінічні прояви гельмінтозу дуже різноманітні - від повної відсутності симптомів до важкого перебігу. Тому часто такі захворювання можна сплутати з іншими.

 

Для діагностики гельмінтозів можна здавати і кров. Імуноферментний аналіз (ІФА) на виявлення антитіл до паразитів є показником зараження гельмінтами в даний час або у минулому, або ж він повністю виключає контакт з паразитами.

Щоб Ви та Ваші дітки сповна могли насолодитися літніми канікулами, ми підготували у липні «АКЦІЯ МІСЯЦЯ! Паразитарний скринінг», до якого увійшли:

 • Антитіла IgG до аскарид (Ascaris lumbricoides)
 • Антитіла Ig G до токсокар (Toxocara canis)
 • Антитіла IgM, IgA, IgG до лямблій (Giardia Lamblia intestinalis)
 • Антитіла IgG до опісторхів (Opisthorchis felineus)
 • Антитіла IgA, IgG до ехінококу (Echinococcus granulosus)
 • Антитіла IgA, IgG до трихінели (Trichinella spiralis)

 

Вартість Акційного комплексу 995 грн.

Звичайна вартість - 1300 грн.

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 

Антитіла IgG до аскарид - імунологічний тест для визначення імуноглобулінів класу G до антигенів круглих червів Ascaris lumbricoides. Аскаридоз – це гельмінтоз, який викликаний круглими червами Ascaris lumbricoides, характерним є фекально-оральний механізм передачі. В організм людини аскариди потрапляють разом із контамінованими продуктами харчування, водою та через брудні руки.

Антитіла IgG до токсокар - імунологічний тест для визначення імуноглобулінів класу G до антигенів нематоди Toxocara canis. Дані імуноглобуліни з’являються через 6-8 тижнів з моменту інфікування, зберігаються протягом тривалого часу. Токсокароз – інфекційне захворювання обумовлене нематодою Toxocara canis, гельмінтом, який паразитує на собаках, та інших представниках цього сімейства.

Сумарні антитіла (IgM, IgA, IgG) до лямблій – високоспецифічний тест, який дозволяє виявити в крові антитіла до лямблії. Лямбліоз – захворювання викликане Giardia lamblia, які уражають дванадцятипалу та тонку кишку, супроводжується персистуючою діареєю.

Антитіла IgG до опісторхів – використовують для виявлення паразита, який провокує виникнення опісторхозу. Даний вид імуноглобулінів виробляється через 6-8 тижнів після інфікування, свого максимального значення досягають через 2-3 місяці, зберігаються в сироватці крові протягом тривалого часу. Опісторхоз – гельмінтоз, який уражає гепатобіліарну систему та підшлункову залозу. Основним джерелом зараження є домашні та дикі тварини, які харчуються рибою, а також людина яка інфікована паразитом. Досить часто захворювання протікає безсимптомно.

Антитіла IgG та IgA до ехінококу – використовуються для діагностики ехінококозу. Ехінококоз – паразитарне захворювання, яке спричиняє стрічковидний гельмінт Echinococcus granulosus. Інфікування людини відбувається через брудні руки та під час вживання їжі інфікованої яйцями паразита .

Антитіла IgG та IgA до трихінели - використовуються для ранньої серологічної діагностики трихінельозу. Виявлення даних антитіл можливе вже на 2 тижні після інвазії збудника захворювання. Трихінельоз – паразитарне захворювання викликане нематодою роду Trichinella. Після вживання неякісного, недостатньо термічно обробленого м’яса домашніх та диких тварин, личинка проникає до слизової оболонки кишківника. Найчастіше людина заражається при вживанні свинини та конини. Інкубаційний період триває 2-45 днів.

Даний скринінг рекомендуємо:

 • для обстеження дітей;
 • для обстеження дорослих у випадку: повернення з екзотичних країн; вживання риби/м’яса в сирому або недостатньо термічно обробленому вигляді;
 • для дорослих/дітей, які перебувають в тісному контакті з домашніми тваринами (кішки, собаки та ін.)
 • для людей (часто це рибалки), які вживають багато річкової риби в недостатньо обробленому вигляді;
 • для працівників тваринництва або сфер, де передбачається тісний контакт з тваринами (фермери, ветеринари, мисливці, працівники м’ясопереробних заводів, виробництва шкір і т.ін.).
 • за наявності симптомів, що характерні для гельмінтозу (болі в животі без чіткої локалізації, втрата маси тіла, нудота, блювота, метеоризм, нестійкі випорожнення, схильність до закрепів, відрижка, порушення нічного сну)
 • для діагностики, якщо дослідження калу на яйця гельмінтів не дали результатів або ж одночасно для підвищення діагностичної цінності обстеження.

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 

 

Вартість Акційного комплексу 995 грн.
Акція діє з 01.07.2021 до 31.07.2021 (включно).

 

Будьте обачними та здоровими!

МеДіС - Твоя Лабораторія!

 

Новини
Нове відділення у смт Богородчани

Нове відділення за адресою: смт Богородчани, вул. Шевченка, 35.

АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Діагностика щитоподібної залози

З новою Акцією Місяця перевірте чи Ваша щитоподібна залоза в гармонії.

Нове відділення у м. Львів

Запрошуємо у нове відділення за адресою: м. Львів, вул. Володимира Великого, 61.

Нове відділення у м. Снятин

Нове відділення за адресою: м. Снятин, вул. Стефаника, 4а

Нове відділення у м. Львів

Запрошуємо у нове відділення за адресою: м. Львів, вул. Кульпарківська, 174

Читати всі новини