АКЦІЯ МІСЯЦЯ | Профілактика діабету

31.12.2021
АКЦІЯ МІСЯЦЯ | Профілактика діабету

Цукровий діабет - захворювання, що за певних умов може розвиватися дуже швидко. Тому команда здоров’я МеДіС підготувала для вас нову АКЦІЮ МІСЯЦЯ. Профілактика діабету.

Почніть Новий 2022 Рік з обстеження на цукровий діабет і започаткуйте нову здорову та корисну звичку!

Діабет – це стан, пов’язаний з нестачею в організмі власного інсуліну: підшлункова залоза не виробляє цей гормон в достатній кількості або організм не може його ефективно використовувати. Інсулін відповідає за рівень глюкози та основною ознакою цього захворювання є стійке підвищення рівня цукру в крові.

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 

У складі акційного комплексу:

- Глікований гемоглобін
- Глюкоза в сироватці
- Індекс HOMA-IR
- Інсулін
- С-пептид

Ці показники дозволять промоніторити стан вашого здоров’я та вберегти від розвитку цукрового діабету під час свят.

Цікавий факт: згідно зі статистикою Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), на сьогодні кожна десята людина в світі хворіє на цукровий діабет. Варто зазначити, що переїдання це один із факторів розвитку діабету, що особливо актуально під час Новорічних та Різдвяних свят. Захворювання може розвиватися і безсимптомно, саме тому регулярна здача аналізів є запорукою його профілактики. 

Вартість Акційного комплексу 450 грн.

Акція діє з 01.01.2022 до 31.01.2022 (включно).

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 

Особливу увагу варто звернути тим, у кого є схильність до розвитку даного захворювання. Фактори які призводять до появи цукрового діабету: спадкова схильність, ожиріння; хвороби при яких відбувається ураження бета-клітин підшлункової залози (панкреатит, рак підшлункової залози), захворювання інших залоз внутрішньої секреції.

 

МеДіС - Твоя Лабораторія!

Новини
АКЦІЯ МІСЯЦЯ! Діагностика паразитарних захворювань

Паразитарні захворювання найчастіше асоціюються із дітьми, проте дорослі теж мають ризик захворіти. Впродовж життя майже кожна людина хворіє на паразитарне захворювання.

Акція "Діагностика хвороби Лайма"

Настає тепла пора року, з’являється висока рослинність, що символізує про початок сезону активності кліщів. В Україні приблизно кожен третій кліщ є переносником бореліозу.

АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Діагностика щитоподібної залози

З новою Акцією Місяця перевірте чи Ваша щитоподібна залоза в гармонії.

Читати всі новини