АКЦІЯ МІСЯЦЯ | Профілактика діабету

31.12.2021
АКЦІЯ МІСЯЦЯ | Профілактика діабету

Цукровий діабет - захворювання, що за певних умов може розвиватися дуже швидко. Тому команда здоров’я МеДіС підготувала для вас нову АКЦІЮ МІСЯЦЯ. Профілактика діабету.

Почніть Новий 2022 Рік з обстеження на цукровий діабет і започаткуйте нову здорову та корисну звичку!

Діабет – це стан, пов’язаний з нестачею в організмі власного інсуліну: підшлункова залоза не виробляє цей гормон в достатній кількості або організм не може його ефективно використовувати. Інсулін відповідає за рівень глюкози та основною ознакою цього захворювання є стійке підвищення рівня цукру в крові.

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 

У складі акційного комплексу:

- Глікований гемоглобін
- Глюкоза в сироватці
- Індекс HOMA-IR
- Інсулін
- С-пептид

Ці показники дозволять промоніторити стан вашого здоров’я та вберегти від розвитку цукрового діабету під час свят.

Цікавий факт: згідно зі статистикою Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), на сьогодні кожна десята людина в світі хворіє на цукровий діабет. Варто зазначити, що переїдання це один із факторів розвитку діабету, що особливо актуально під час Новорічних та Різдвяних свят. Захворювання може розвиватися і безсимптомно, саме тому регулярна здача аналізів є запорукою його профілактики. 

Вартість Акційного комплексу 450 грн.

Акція діє з 01.01.2022 до 31.01.2022 (включно).

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 

Особливу увагу варто звернути тим, у кого є схильність до розвитку даного захворювання. Фактори які призводять до появи цукрового діабету: спадкова схильність, ожиріння; хвороби при яких відбувається ураження бета-клітин підшлункової залози (панкреатит, рак підшлункової залози), захворювання інших залоз внутрішньої секреції.

 

МеДіС - Твоя Лабораторія!

Новини
Акційна пропозиція для матусь

Вітаємо наших чудових матусь із Днем матері!

АКЦІЯ МІСЯЦЯ | Діагностика алергії

Підступна алергія має здатність не тільки маскуватися під інші захворювання, а й провокувати ускладнення, тож важливо вчасно звернутися до лікаря, аби не зазнати поразки у боротьбі за власне здоров'я!

Графік роботи на Великодні свята 2022 року

21.04.2022

Повідомляємо графік роботи, щоб ви могли запланувати свій візит у МЕДІС під час Великодніх свят.

Читати всі новини