АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Профілактика цукрового діабету

30.01.2021
АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Профілактика цукрового діабету

Цукровим діабетом хворіти може кожен. Щорічно реєструється 100 тисяч нових випадків захворювання. На сьогоднішній день в світі понад 425 млн. людей живе із діабетом. За прогнозами до 2045 року ця цифра може збільшитися до 629 млн. 

 

В Україні поширеність діабету за останні 10 років збільшилася наполовину. Цукровий діабет (ЦД) — це ендокринне захворювання, що характеризується хронічним підвищенням рівня цукру в крові внаслідок абсолютного або відносного дефіциту інсуліну. Захворювання призводить до порушення всіх видів обміну речовин, ураження судин, нервової системи, а також інших органів і систем. У лютому 2021 у ДЦ «МеДіС» діятиме Акція Місяця: Профілактика діабету.

 

У дану акційну пропозицію входять такі дослідження:

  • Загальний аналіз крові з диференційованим підрахунком лейкоцитів на автоматичному гематологічному аналізаторі - кількісне та якісне дослідження форменних елементів крові, яке дозволяє загалом оцінити основні функції крові, наявність і активність патологічного процесу в організмі. 
  • Визначення глюкози в сироватці - один з найпоширеніших методів лабораторної діагностики у всьому світі та один з найпростіших і найефективніших методів діагностики цукрового діабету.
  • Інсулін - гормон, який секретується бета-клітинами підшлункової залози, і відповідає за підтримання рівня глюкози в крові. Визначення рівня інсуліну призначається для діагностики та корекції цукрового діабету, виявлення порушень підшлункової залози.
  • Індекс НОМА - це дослідження, що визначає резистентність до інсуліну шляхом оцінювання вмісту глюкози та інсуліну натще у сироватці (плазмі) та розрахунок індексу інсулінрезистентності.
    Індекс НОМА = інсулін натще (мкОд/мл) х глюкоза натще (сироватка, плазма) (ммоль/л) / 22,5.
  • С-пептид - продукт розщеплення проінсуліну. За допомогою якого проводять оцінку рівня інсуліну, який синтезувався в підшлунковій залозі. Дане дослідження використовується для діагностики та диференційної діагностики цукрового діабету 1 та 2 типу, оцінки секреції інсуліну бета-клітинами підшлункової залози, вирішення питань призначення інсуліну та корекції його дози.
  • Глікований гемоглобін (HbA1c) - біохімічний показник, який відображає середній вміст глюкози крові за три місяці. Як відомо, гемоглобін знаходиться в еритроцитах період життя яких - 120 діб. Вони зберігають пам'ять про число молекул гемоглобіну, що з'єдналися з глюкозою, тому даний тест показує рівень глікемії за тривалий період.

Переважне значення в боротьбі з цукровим діабетом має первинна профілактика, яка повинна бути спрямована на здоровий спосіб життя та профілактичні дослідження.

Вартість Акційного комплексу - 615 грн

Акція діє до 27.02.2021 (включно)

Не залишайте простору для сумнівів. Діагностуйте, щоб знати!

МеДіС – Твоя Лабораторія!

Новини
Акційна пропозиція для матусь

Вітаємо наших чудових матусь із Днем матері!

АКЦІЯ МІСЯЦЯ | Діагностика алергії

Підступна алергія має здатність не тільки маскуватися під інші захворювання, а й провокувати ускладнення, тож важливо вчасно звернутися до лікаря, аби не зазнати поразки у боротьбі за власне здоров'я!

Графік роботи на Великодні свята 2022 року

21.04.2022

Повідомляємо графік роботи, щоб ви могли запланувати свій візит у МЕДІС під час Великодніх свят.

Читати всі новини