АКЦІЯ МІСЯЦЯ: РевмоСКРИНІНГ

30.11.2020
АКЦІЯ МІСЯЦЯ: РевмоСКРИНІНГ

Щоденно наш організм зустрічається із великою кількістю бактерій та вірусів. Хвороби на кожному кроці підстерігають нас. Трапляється так, що звичайна вірусна інфекція може призвести до складних відхилень в організмі. Ревматизм, ревматоїдний артрит, артроз та інші патологічні процеси в нашому організмі можуть розвиватися роками, а іноді з'являються несподівано.

Щоб підтвердити або спростувати ці неприємні діагнози, необхідно здавати відповідні аналізи. Які ж це відповідні аналізи? Ті, які ми включили у грудневу Акцію місяця: РевмоСКРИНІНГ. Ще й дали на ці дослідження більше 20% знижки.

Ревмопроби — це дослідження крові, що показує ступінь і поширеність запального процесу, який вражає суглоби, сполучну тканину та внутрішні органи організму.

Крім згаданих вище захворювань, ревмоскринінг необхідно робити при підозрі на наявність таких хвороб: гломерулонефрит; подагра; хронічний тонзиліт; онкологічні захворювання; системний червоний вовчак та деякі інші.

До Акції місяця входять такі показники:

  • Ревматоїдний фактор (кількісне визначення)
  • С-реактивний білок (CRP, кількісне визначення)
  • Антистрептолізин-"О"
  • Антитіла до циклічного цитрулінового пептиду (Anti-CCP)

Вартість Акції місяця у грудні 2020 - 595 грн

Термін виконання - 1 робочий день

РЕВМАТОЇДНИЙ ФАКТОР

Ревматоїдний фактор або РФ – це особливі білки, аутоантитіла до імуноглобулінів класу G (IgG). Саме на ці білки впливають віруси і бактерії. Під їх впливом імунітет сприймає білок як чужорідну частку, згодом в організмі інтенсивно утворюються антитіла, що виявляються в аналізі. Наявність у крові цього фактора говорить про виникнення ревматоїдного артриту. Його значення в системі крові збільшуються також під час гепатитів, інфекційного мононуклеозу, системного вовчака, а також у разі гострого перебігу різних запальних процесів.

С-РЕАКТИВНИЙ БІЛОК

С-реактивний білок або С-РБ – це білок, який визначається в сироватці крові при запальних і некротичних процесах і є показником гострої фази їх перебігу. Підвищення С-РБ в крові починається через 14-24 години з моменту початку запалення і зникає в ході одужання. Найчастіше підвищення рівня такого білка в організмі говорить про захворювання кісткового апарату і суглобів.

АНТИСТРЕПТОЛІЗИН-О

Маркером стрептококової інфекції є білок антистрептолізин-O. Цей аналіз виявляє антитіла до стрептококів, що виникають за найменшої взаємодії зі збудником. Якщо серологічний метод показує позитивний результат, це означає, що є тенденція до розвитку таких хвороб, як: гломерулонефрит, ревматичне ураження, скарлатина, гостра ангіна і багато інших.

Вищі показники антистрептолізину-О при ревматизмі, а при ревматоїдному артриті значення набагато нижче. Завдяки цим антитілам можна диверенціювати ці два захворювання.

АНТИТІЛА ДО ЦИКЛІЧНОГО ЦИТРУЛІНОВОГО ПЕПТИДУ (ANTI-CCP)

Антитіла до циклічного цитрулінового пептиду - аналіз, що дозволяє виявити в зразку крові один з найбільш ранніх маркерів ревматоїдного артриту (виявляється за 1-2 роки до появи перших симптомів хвороби). Ці антитіла, як правило, відносяться до класу IgG і розпізнають білки, що містять цитрулін - атипову амінокислоту. Специфічність Аnti-CCP при ревматоїдному артриті становить близько 95%.

 

Дані дослідження можуть призначатися для первинної діагностики та кілька разів впродовж лікування пацієнта. Результати показують динаміку розвитку хвороби - це дає можливість лікарям прогнозувати стан хворого та підбирати лікування.

 

 МеДіС - Щастя Бути Здоровим!

*Акція діє з 01.12.2020 до 31.12.2020

Новини
Акційна пропозиція для матусь

Вітаємо наших чудових матусь із Днем матері!

АКЦІЯ МІСЯЦЯ | Діагностика алергії

Підступна алергія має здатність не тільки маскуватися під інші захворювання, а й провокувати ускладнення, тож важливо вчасно звернутися до лікаря, аби не зазнати поразки у боротьбі за власне здоров'я!

Графік роботи на Великодні свята 2022 року

21.04.2022

Повідомляємо графік роботи, щоб ви могли запланувати свій візит у МЕДІС під час Великодніх свят.

Читати всі новини