АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Три гормони + вітамін D

28.02.2021
АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Три гормони + вітамін D

Весна символізує оновлення та піклування про себе.

Часто ми приділяємо увагу зміні харчування, фізичним навантаженням та прогулянкам на свіжому повітрі. Проте, щоб турбота про себе та своє тіло була повноцінною, необхідно дізнатися як працює наш організм всередині. А щоб ця турбота була вигідною, у березні Акцією Місяця є комплекс важливих досліджень Три гормони та вітамін D зі знижкою більше як 20%.
 

До нашого Акції Місяця у березні входять такі дослідження:

Тиреотропний гормон (ТТГ) - надважливий гормон, який бере дуже активну участь у системі обміну речовин. Він регулює роботу багатьох гормонів у нашому органзімі, а також стимулює синтез таких гормонів як трийодтироніну (Т3) та тироксину (Т4). Також тиреотропний гормон відповідає за:

  • роботу репродуктивної системи людини;
  • забезпечення психосоматичних реакцій;
  • діяльність серцево-судинної системи;
  • регулювання обміну речовин;
  • утворення нуклеїнових кислот;
  • регулювання вироблення червоних кров'яних тілець.

Тироксин (Т4) – основний гормон щитовидної залози. Основною дією цього гормону є прискорення катаболізму - процесу отримання енергії з енергетично значущих метаболітів. У нормі тироксин підтримує тонус нервової системи, частоту пульсу та адекватний обмін речовин.

 

Антитіла до тиреоїдної пероксидази (АТПО) - це антитіла, які виробляються імунною системою  для знищення ферменту тиреопероксидази. Цей фермент знаходиться у клітинах щитоподібної залози та відповідає за синтез тиреоїдних гормонів. Визначення концентрацій АТПО є одним з найбільш чутливих тестів для діагностики аутоімунних захворювань щитовидної залози. Ці захворювання щитовидної залози є основним чинником, що лежить в основі гіпотиреозу і гіпертиреозу, і розвиваються зазвичай у генетично схильних людей. 

 

Вітамін D - сукупність біологічно активних речовин, які необхідні для регуляції мінерального обміну, нормального розвитку та функціонування кісткової тканини. Головна його функція – забезпечення всмоктування кальцію та фосфору із продуктів харчування в тонкому кишечнику.

Але роль вітаміну D в організмі набагато різноманітніша. Він необхідний для контролю багатьох процесів у нормі та патології:

  • регуляції розмноження клітин;
  • процесів обміну речовин;
  • нервово-м’язової провідності;
  • стимуляції синтезу гормонів.

Фактично у кожному типі тканини є рецептори для прояву дії кальцитріолу: клітинах підшлункової залози, серці, легенях, головному мозку, скелетних м’язах, товстому кишечнику, шлунку, плаценті, молочних залозах, передміхуровій залозі, гонадах, лімфоїдній тканині та імунокомпетентних клітинах.

Вітамін D впливає на експресію понад 200 різних генів. Він також необхідний організму для підтримки нормального рівня нейромедіаторів у головному мозку, в тому числі «гормону щастя» - серотоніну.

Важливо контролювати рівень вітаміну D в періоди зниження сонячної активності та після зими, особливо людям, які мало часу проводять на свіжому повітрі.

Вартість Акційного комплексу - 725 грн

Акція діє до 31.03.2021 (включно)

 

МеДіС – Твоя Лабораторія!

Новини
Акційна пропозиція для матусь

Вітаємо наших чудових матусь із Днем матері!

АКЦІЯ МІСЯЦЯ | Діагностика алергії

Підступна алергія має здатність не тільки маскуватися під інші захворювання, а й провокувати ускладнення, тож важливо вчасно звернутися до лікаря, аби не зазнати поразки у боротьбі за власне здоров'я!

Графік роботи на Великодні свята 2022 року

21.04.2022

Повідомляємо графік роботи, щоб ви могли запланувати свій візит у МЕДІС під час Великодніх свят.

Читати всі новини