АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Здорові судини

31.03.2021
АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Здорові судини

Судини у нашому тілі — це цілодобова кур’єрська служба, яка доставляє до органів необхідну порцію кисню та корисних речовин. Із віком або неправильним способом життя деякі “кур’єри” починають давати збій, втрачаючи по дорозі необхідний багаж, або зовсім відмовляючи в доставці.

 

Фактори, які призводять до ослаблення судин:

- стреси і нервові розлади;

- алкоголь та нікотин;

- раціон харчування (вживання жирної солоної і гострої їжі призводить до відкладення холестерину в судинах);

- малоактивний спосіб життя.

 

Атеросклероз — це найпоширеніша хвороба судин, яка пов’язана із порушенням транспорту жирів і змінами стану судин. Атеросклерозу сприяє низка чинників: раціон, індекс маси тіла, інші хвороби, як-от діабет, куріння, рівень фізичної активності та спадковість.

Розпізнати ознаки старіння судин і прогресування атеросклерозу досить легко. Оскільки атеросклероз характеризується підвищенням холестерину, тригліцеридів, LDL-холестерину. Також ризик атеросклерозу є значно вищим у людей, які мають підвищений або нестабільний рівень цукру в крові.

У квітні ми підготували для Вас Акцію Місяця - “ЗДОРОВІ СУДИНИ”. У цьому комплексі Ви знайдете 6 аналізів, які допоможуть Вам визначити рівень цукру в крові одночасно із показниками ліпідного обміну, щоб оцінити стан ваших судин.

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 

Загальний холестерин -це жироподібна речовина, яка приймає участь у важливих процесах таких як: синтез гормонів, процесах травлення, синтезі вітаміну Д, утворенні мембран еритроцитів, клітин мозку та печінки.

HDL-холестерин -це клас ліпопротеїнів, які мають антиатерогенні властивості. Чим вища концентрація його у плазмі крові, тим менший ризик атеросклерозу та серцево-судинних захворювань.

LDL-холестерин - це клас ліпопротеїнів, які мають високі проатерогенні властивості. Цей клас холестерину часто називають «поганим холестерином» через його провідну роль в процесі атерогенезу.

Тригліцериди - це нейтральні жири, які є головною формою накопичення жирних кислот в організмі і основним джерелом енергії у людей.

Глікований гемоглобін(HbA1c) - біохімічний показник, який відображає середній вміст глюкози крові за три місяці.

Глюкоза у сироватці - один з найпоширеніших методів лабораторної діагностики у всьому світі та один з найпростіших і найефективніших методів діагностики цукрового діабету.

 

Вартість Акційного комплексу - 430 грн

Акція діє з 01.04.2021 до 30.04.2021 (включно)

Дані показники надзвичайно важливо профілактично тримати під контролем, оскільки їх нормальні значення свідчать про низький ризик тяжких захворювань.

 

Контролюйте, щоб не боятися атеросклерозу та інсульту!

МеДіС - Твоя Лабораторія!

 

Новини
Он-лайн лабораторія МеДіС

Ми запустили власний інтернет-магазин, тож тепер є можливість оплатити онлайн аналізи ще й зі знижками

АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Здорові судини

Контролюйте, щоб не боятися атеросклерозу та інсульту!

Знижка -50% на Рідинну цитологію ПАП-тест

Рак шийки матки займає четверте місце в світі серед онкологічних захворювань у жінок. Не залишайте сумнівів для простору!

Графік роботи на 8 березня 2021 року

Зміни у графіку роботи 8 березня 2021 року.

АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Три гормони + вітамін D

Поганий настрій? Втома? А гормони у нормі? А вітамін D? 

Читати всі новини