Чому один раз на рік необхідно проходити медичне обстеження ?

29.12.2015
Чому один раз на рік необхідно проходити медичне обстеження ?

Аналізи бувають високочутливими і високоспецифічними: перші вказують на порушення, другі виявляють причину. Наприклад, відхилення від норми в аналізі, що показує роботу печінки, вказує на її ураження загалом. Але що конкретно відбувається, він цей аналіз не покаже. Для цього призначається інше спеціальне дослідження, або навіть і не одне. Тому що лікарю необхідно перевірити всі можливі причини виявленого відхилення. Так, методом пошуку і виключення виявляється істина і підбирається певна программа лікування.

ПРАВИЛА

ЗАГАЛЬНЕ ДЛЯ ВСІХ АНАЛІЗІВ: напередодні не вживати важкої білкової їжі, алкоголю, солодких газованих напоїв, жирної їжі та продуктів із білого борошна.

БІОХІМІЧНИЙ АНАЛІЗ КРОВІ: здається натще. Прийом їжі викликає підвищення рівня глюкози в крові і рівня лейкоцитів, а це завідомо неправдиві результати.

АНАЛІЗ НА ГОРМОНИ: за декілька днів краще відмовитись від алкоголю, менше палити безпосередньо перед здачею аналізів. Дослідження на жіночі гормони проводяться в певні дні циклу (переважно 5-7-й день, прогестерон – після 20-го дня) – важливо не пропустити!

АНАЛІЗИ НА АНТИТІЛА ДО ГЕПАТИТІВБ ТОРЧ-ІНФЕКЦІЯМ, (КРАСНУХА, ТОКСОПЛАЗМОЗ, ГЕРПЕС, ЦИТОМЕГАЛОВІРУС), необов’язково  здавати натще.

Ви б хотіли бути здоровими і жити довгим щасливим життям? Тоді вартує знати, які аналізи і дослідження обов’язковими.

ЗАГАЛЬНОКЛІНІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ необхідні для визначення загального стану здоров’я. Найголовніший аналіз – загальний аналіз крові. Він показує, чи немає прихованої інфекції, схильності до алергії, чи на хорошому рівні гемоглобін, який багато у чому впливає на життєвий тонус людини.

АНАЛІЗИ СЕЧІ можуть говорити не лише про запальні процеси сечостатевої системи, але і про цукровий діабет, гормональні зміни.

АНАЛІЗ НА ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ І РЕЗУС-ФАКТОРА надзвичайно важливий для вагітних жінок. Але кожна людина, однозначно, повина знати свою групу крові і резус-фактор.

БІОХІМІЧНІ АНАЛІЗИ необхідні для визначення функціонального стану майже всіх органів і систем. За цими аналізами визначається стан печінки, нирок, серця, підшлункової залози і т. п. Найбільш часто затребовані гормональні аналізи, які визначають функцію щитовидної залози і репродуктивної системи. Маркерів тут дуже велика кількість, лікар обирає необхідні до ситуації.

СЕРОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ – маркери інфекцій. Це дослідження на наявність гепатитів (А, В, С, D) кору, токсоплазми, цитомегаловірусу, герпесу, краснухи, а також сифілісу, ВІЛ, хламідій, мікоплазми і уреаплазми, лямблій і гельмінті, хелікобактера і деяких інших вірусних і бактеріальних інфекцій.

ПОЛІМЕРАЗНА ЛАНЦЮГОВА РЕАКЦІЯ (ПЛР) – дослідження ДНК людини на наявність бактеріальної інфекції достатньо точно діагностує збудників інфекцій – мікоплазми, уреаплазми, хламідії і т. п.

 

Слідкуйте за своїм здоров’ям і пам’ятайте, що профілактика завжди краще, ніж лікування!

Новини
АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Три гормони + вітамін D

Поганий настрій? Втома? А гормони у нормі? А вітамін D? 

Важливо! Зміна у графіку роботи деяких відділень на 13.02.2021

У зв'язку із погодніми умовами 13 лютого не працюватимуть відділення у м. Галич, м. Буськ, м. Калуш, м. Городок та смт Східниця.

АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Профілактика цукрового діабету

Цукровим діабетом хворіти може кожен. Важливе значення у боротьбі з цукровим діабетом має вчасна діагностика.

Запрошуємо у нове відділення у м. Дрогобич

Відкрили нове відділення у м.Дрогобич. Чекаємо Вас тепер і на вул. Шевченка,37! 

Запрошуємо Вас у відділення у м. Коломия

Чекаємо Вас у відділенні, яке знаходиться у м. Коломия на вул. Гетьмана Івана Мазепи, 46.

Читати всі новини