Чи Ви здорові після свят?

13.05.2019
Чи Ви здорові після свят?

Святковий марафон в Україні традиційно є тривалим процесом і, окрім відвідування святкових Богослужінь та спілкування з близькими та родиною, ми докладаємо багато зусиль до побутових та кулінарних приготувань. А потім часто відчуваємо втому, слабкість, біль у грудях та важкість у шлунку, і це не дивно – адже такий святковий «марафон» - це чимале навантаження на організм кожної людини, а особливо у зрілому віці.

З турботою про своїх пацієнтів в цей особливий післясвятковий період Діагностичний центр «МеДіС» підготував вигідну пропозицію – комплекс аналізів «Святковий скринінг», який складається з 29-ти показників та допомагає діагностувати загальний стан здоров’я організму, а також з’ясувати, чи в нормі показники роботи печінки та серцево-судинної системи:

  • ЗАК (19 показників)
  • Холестерин
  • HDL холестерин
  • LDL холестерин
  • Печінкові проби (АЛТ, АСТ, ГГТ)
  • Лужна фосфатаза
  • Білірубін (загальний, прямий)

Ви можете самостійно,  без скерування лікаря, звернутись до медичної лабораторії «МеДіС» та здати «Святковий скринінг». А у випадку, якщо результати Вашого аналізу виходять за межі –проконсультуватись з лікарем щодо необхідних терапевтичних заходів для приведення організму в норму.

Ціна акційного «Святкового скринінгу» всього лише 495,00 грн (якщо замовляти всі дослідження поокремо потрібно було б заплатити 727,00 грн – Ваша економія становить аж 232 грн).

І також не забувайте, що 1 грн з КОЖНОГО замовлення у ДЦ «МеДіС» спрямовується на допомогу Українській Армії – разом з Вами з допомагаємо нашим воїнам тримати мир над нашими головами!

Не попустіть нагоди перевірити власне здоров’я за такою вигідною пропозицією, адже наше здоров’я – це наша найвища цінність!

 Акція триває лише до 01.06.2019 р. Здати акційний аналіз можна у будь-якому з 47 відділень ДЦ "МеДіС". Довідку можна отримати за телефоном гарячої лінії 0 800 50 17 50 (дзвінки безкоштовні).

 «МеДіС» - Твоя Лабораторія

Новини
Нове відділення у смт Богородчани

Нове відділення за адресою: смт Богородчани, вул. Шевченка, 35.

АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Діагностика щитоподібної залози

З новою Акцією Місяця перевірте чи Ваша щитоподібна залоза в гармонії.

Нове відділення у м. Львів

Запрошуємо у нове відділення за адресою: м. Львів, вул. Володимира Великого, 61.

Нове відділення у м. Снятин

Нове відділення за адресою: м. Снятин, вул. Стефаника, 4а

Нове відділення у м. Львів

Запрошуємо у нове відділення за адресою: м. Львів, вул. Кульпарківська, 174

Читати всі новини