Ділимось досвідом: візит студентів-політехніків у лабораторію «МеДіС»

29.03.2019
Ділимось досвідом: візит студентів-політехніків у лабораторію «МеДіС»

Студенти Інституту хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка» відвідали нашу лабораторію з метою практичного ознайомлення із процесом здійснення лабораторних досліджень.

Ознайомчу екскурсію для наших гостей провела завідувач лабораторією Гаврилишин Галина Степанівна, яка продемонструвала високоякісне обладнання лабораторії, в тому числі потужний апарат Cobas6000 (виробник швейцарська компанія Roche, заснована у 1896 році), а також новий апарат IMMULITE 2000 (виробник швейцарська компанія Siemens, який нещодавно пройшов свій перший тест-драйв. Виробники усього обладнання, яке використовується лабораторією «МеДіС», є глобальними лідерами на ринку інноваційних технологій у сфері охорони здоров’я.

Також цікаво було студентам побачити, які саме пробірки використовуються для забору біоматеріалу, якими вони бувають, яка між ними різниця, який принцип роботи пробірки Vacutainer©, а також у яких випадках більш доцільно використовувати шприц.

На преаналітичному етапі виконання лабораторного дослідження дуже важливою є доставка біоматеріалу до лабораторії, отже Галина Степанівна також поінформувала студентів про те, які спеціальні системи використовуються для дотриманням холодового ланцюга, як налагоджено процеси транспортування у нашій лабораторії.

Вдячні старшому викладачеві Кафедри технологій біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Роксолані Конечній за те, що робить навчання своїх студентів практичним та цікавим! Ми завжди готові відкрити свої двері для молодого покоління фахівців і з нетерпінням чекаємо нових зустрічей!

Бажаєте таку екскурсію для своїх студентів? Напишіть про це на нашу сторінку у мережі Facebook і ми обов’язково побачимось у стінах лабораторії «МеДіС»!

MEDIS®️ - Твоя Лабораторія

Новини
Акція "Діагностика хвороби Лайма"

Настає тепла пора року, з’являється висока рослинність, що символізує про початок сезону активності кліщів. В Україні приблизно кожен третій кліщ є переносником бореліозу.

АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Діагностика щитоподібної залози

З новою Акцією Місяця перевірте чи Ваша щитоподібна залоза в гармонії.

Акційна пропозиція для матусь

Вітаємо наших чудових матусь із Днем матері!

Читати всі новини