Ділимось досвідом: візит студентів-політехніків у лабораторію «МеДіС»

29.03.2019
Ділимось досвідом: візит студентів-політехніків у лабораторію «МеДіС»

Студенти Інституту хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка» відвідали нашу лабораторію з метою практичного ознайомлення із процесом здійснення лабораторних досліджень.

Ознайомчу екскурсію для наших гостей провела завідувач лабораторією Гаврилишин Галина Степанівна, яка продемонструвала високоякісне обладнання лабораторії, в тому числі потужний апарат Cobas6000 (виробник швейцарська компанія Roche, заснована у 1896 році), а також новий апарат IMMULITE 2000 (виробник швейцарська компанія Siemens, який нещодавно пройшов свій перший тест-драйв. Виробники усього обладнання, яке використовується лабораторією «МеДіС», є глобальними лідерами на ринку інноваційних технологій у сфері охорони здоров’я.

Також цікаво було студентам побачити, які саме пробірки використовуються для забору біоматеріалу, якими вони бувають, яка між ними різниця, який принцип роботи пробірки Vacutainer©, а також у яких випадках більш доцільно використовувати шприц.

На преаналітичному етапі виконання лабораторного дослідження дуже важливою є доставка біоматеріалу до лабораторії, отже Галина Степанівна також поінформувала студентів про те, які спеціальні системи використовуються для дотриманням холодового ланцюга, як налагоджено процеси транспортування у нашій лабораторії.

Вдячні старшому викладачеві Кафедри технологій біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Роксолані Конечній за те, що робить навчання своїх студентів практичним та цікавим! Ми завжди готові відкрити свої двері для молодого покоління фахівців і з нетерпінням чекаємо нових зустрічей!

Бажаєте таку екскурсію для своїх студентів? Напишіть про це на нашу сторінку у мережі Facebook і ми обов’язково побачимось у стінах лабораторії «МеДіС»!

MEDIS®️ - Твоя Лабораторія

Новини
Он-лайн лабораторія МеДіС

Ми запустили власний інтернет-магазин, тож тепер є можливість оплатити онлайн аналізи ще й зі знижками

АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Здорові судини

Контролюйте, щоб не боятися атеросклерозу та інсульту!

Знижка -50% на Рідинну цитологію ПАП-тест

Рак шийки матки займає четверте місце в світі серед онкологічних захворювань у жінок. Не залишайте сумнівів для простору!

Графік роботи на 8 березня 2021 року

Зміни у графіку роботи 8 березня 2021 року.

АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Три гормони + вітамін D

Поганий настрій? Втома? А гормони у нормі? А вітамін D? 

Читати всі новини