Екологічна ініціатива: ЗЕЛЕНА ГРИВНЯ

10.03.2020
Екологічна ініціатива: ЗЕЛЕНА ГРИВНЯ

Ми щасливі – адже починаємо безпрецедентну акцію, мета якої – посадити дерева разом з ВАМИ!!!

До кінця весни 1 грн з кожного замовлення ми ретельно відкладатимемо у спеціальний екологічний фонд відновлення природи, щоб потім закупити саджанці та разом з ВАМИ висадити дерева!

Проблеми екології – це не просто актуально, це стратегічно! Якість питної води та повітря є прямим факторами впливу на наше здоров’я, але з кожним зрубаним деревом ми ризикуємо втратити і чисте повітря, і чисту воду. Тож наше здоров’я напряму залежить від здоров’я планети!

Наша медична лабораторія щодня турбується про здоров’я людини, але прийшов час мислити глобально і разом турбуватись про планету, про чистоту довкілля! Екологічна ініціатива «Зелена гривня» - це другий наш крок назустріч чистому майбутньому після використання ЕКО-паперу з переробленої вторсировини. Наші пацієнти вже знають, що використання в «МеДіС» еко-паперу – це вирішення дуальної проблеми, адже з одного боку це допомагає зменшити обсяги сміття, а з іншого – береже дерева, з яких виготовляють папір.

Також наші пацієнти знають, що у 2019 році ми разом опікувались українською армією - 1 грн від кожного замовлення ми зібрали для потреб наших захисників. Завдяки Вам ми змогли підтримати наших військових на загальну суму 122 239 грн. На частину цієї суми нам вдалось купити обладнання до безпілотних літальних апаратів, які передали на потреби аеророзвитку для дій операції об’єднаних сил (ООС). Решту суми призначено на будівництво центру фізичної реабілітації Next Step у Винниках. Центр такого плану вже успішно функціонує у м. Ірпінь Київської області та допоміг відновитись уже багатьом українським військовим.

 

Дякуємо Вам за небайдужість та участь у реалізації таких важливих суспільних завдань!

 

Отож, цієї весни в рамках екоініціативи "Зелена гривня", відвідуючи кабінети "МеДіС" Ви берете активну участь у програмі турботи про навколишнє середовище, у турботі про чисту воду та повітря! Кожен візит - важливий.

Усі деталі ми будемо розкривати у наших соціальних мережах, тому підписуйтесь, щоб не пропустити лісосад ("лісосад" - видуманий термін процесу садіння дерев, - авт.)!

 

Долучайтесь до опіки над своїм здоров’ям та здоров‘ям планети!

Турбота про здоров’я – турбота про планету!

#екологія #озеленення #посадидерево #медіс #аналізи #лабораторія #медичналабораторія

Новини
Акційна пропозиція для матусь

Вітаємо наших чудових матусь із Днем матері!

АКЦІЯ МІСЯЦЯ | Діагностика алергії

Підступна алергія має здатність не тільки маскуватися під інші захворювання, а й провокувати ускладнення, тож важливо вчасно звернутися до лікаря, аби не зазнати поразки у боротьбі за власне здоров'я!

Графік роботи на Великодні свята 2022 року

21.04.2022

Повідомляємо графік роботи, щоб ви могли запланувати свій візит у МЕДІС під час Великодніх свят.

Читати всі новини