Куди можуть подорожувати українці цього літа?

08.07.2020
Куди можуть подорожувати українці цього літа?

        Напевно, більшість із нас очікують на літо саме тому, що це традиційно час для відпочинку. Проте цьогоріч пандемія внесла свої корективи у наші плани. Для багатьох українців це буде чудовою нагодою більше познайомитися із красою та історією рідного краю, а для більш завзятих мандрівників ми підготували корисну інформацію щодо безпечних мандрівок.

        Міністерство закордонних справ України підготувало інтерактивну мапу світу для подорожей. Ця мапа має два основних розділи: транзитний проїзд та правила в’їзду саме для громадян України. Уряди країн світу запроваджують обмеження на пересування через пандемію COVID-19, правила в’їзду та транзиту постійно оновлюються, і саме для того щоб уникнути плутанини, актуальну інформацію розміщено на даній мапі.

Куди можуть подорожувати українці цього літа?

         Кілька провідних авіакомпаній вже анонсували регулярні рейси з країн ЄС до України і назад. У липні чекають на туристів такі країни як Туреччина, Кіпр, Греція, Сицилія та Португалія.

 

         Перед купівлею квитків варто перевіряти інформацію щодо умов в'їзду громадян України до інших країн. Наразі на територію ЄС можуть в’їжджати дипломати та українці з робочими візами чи посвідченнями на проживання, а також в інших випадках, визначених країною в'їзду.

 

         Проте на туристів очікує перелік змін. Протиепідемічні заходи під час перетину кордону стануть новою нормою: ідеться і про експрес-тестування або довідку про тести на СOVID-19, які перевірятимуть на в'їзді до іншої країни. Окрім фотоапаратів та рюкзаків невід'ємними аксесуарами мандрівника стануть маска та пляшечка з антисептиком. Хостели в їхньому нинішньому вигляді зникнуть, також зникнуть шведські столи. Суттєво зміняться правила поведінки в аеропортах і на борту літаків, збільшиться кількість стійок реєстрації та поменшають черги.

         Щодо в’їзду в Україну є також певні обмеження. Від 7 квітня перетинати кордон пішки заборонено. В'їжджати на територію України можна тільки автомобілем. Із 15 червня дозволено в’їзд для іноземців, які не є громадянами країн зі значним поширенням COVID-19 та не перебували на території таких держав протягом останніх 14 днів.

 

МеДіС також турбується про Вас та Ваші безпеку та комфорт, саме тому у наших лабораторіях Ви можете пройти тестування на коронавірус 2019-nCoV, якісне визначення РНК методом ПЛР. А також у нас є послуга перекладу результатів дослідження на англійську мову.

 

МеДіС - Щастя Бути Здоровим

Новини
День народження МеДіС

23% знижка на профілактичний комплекс «Контроль здоров‘я», якщо ви теж народилися у жовтні.

Міжнародний симпозіум з лабораторної медицини

Доповідали на Міжнародному симпозіумі з лабораторної медицини про сертифікацію ISO 15189:2015.

Нове відділення у Львові

Нове відділення у м. Львів, вул. Шота Руставелі, 44/2.

Графік роботи на 14 жовтня 2021 року

14 жовтня працюємо за графіком суботи. 15 жовтня працюємо у звичному режимі.

АКЦІЯ МІСЯЦЯ | Вітамін D

Всім треба більше сонця! Дізнайтеся, наскільки саме вам.

Читати всі новини