Міжнародний симпозіум з лабораторної медицини

20.10.2021
Міжнародний симпозіум з лабораторної медицини

19-21 жовтня 2021 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (Київська обл., с. Березівка, вул. Амстердамська, 1) вперше відбувся Міжнародний симпозіум з лабораторної медицини. Це унікальний інтегрований проєкт, який поєднує актуальну науково-практичну програму та спеціалізовану експозицію комплексних рішень для медичних лабораторій.

У рамках симпозіуму прийняли участь міжнародні компанії та експерти, доповідачі та провідні фахівці з лабораторної медицини України. Одним із доповідачів був наш генеральний директор - Петрух Андрій Васильович із доповіддю на тему «Досвід впровадження системи управління якості згідно вимог ДСТУ EN ISO 15189:2015». Для лабораторії МеДіС сертифікація ISO 15189:2015 стала визначною подією у 2020 році, тож цікаво було поділитись на які сфери вплинула дана акредитція.

 

 
МеДіС - Твоя Лабораторія!
Новини
Акційна пропозиція для матусь

Вітаємо наших чудових матусь із Днем матері!

АКЦІЯ МІСЯЦЯ | Діагностика алергії

Підступна алергія має здатність не тільки маскуватися під інші захворювання, а й провокувати ускладнення, тож важливо вчасно звернутися до лікаря, аби не зазнати поразки у боротьбі за власне здоров'я!

Графік роботи на Великодні свята 2022 року

21.04.2022

Повідомляємо графік роботи, щоб ви могли запланувати свій візит у МЕДІС під час Великодніх свят.

Читати всі новини