Найсімейніша лабораторія на найсімейнішому фестивалі FamilyFest'2019

20.08.2019
Найсімейніша лабораторія на найсімейнішому фестивалі FamilyFest'2019

Найважливіше у нашій справі – це довіра. Таку важливу цінність як власне здоров’я неправильно довіряти незнайомцям!

Нам дуже приємно констатувати той факт, що наші особливі пацієнти, такі як Христина Соломаха – дуже відома блогер під ніком @salachka у мережі Instagram – є дуже активними у громадському просторі, започатковують власні соціальні проекти та запрошують нас стати здоровим партнером! Тому що довіряють!

Саме молода та юна Христина Соломаха започаткувала сімейний фестиваль у Львові «FamilyFest», який у цьому році проходив 17 серпня на території «FestRepublic» (м. Львів, вул. Старознесенька, 24).

Нам було дуже цікаво бути партнером цього чудового сімейного заходу! Щасливі стати в пригоді – було надано неоднократно медичну допомогу дітям та дорослим у зв’язку з травмами м’яких тканин та забоями. До нас люди звертались також із болем голови. Ми вимірювали тиск та безкоштовно робили експрес-тест на глюкозу за допомогою глюкометра Accu-Check.

Чи можна вимірювати рівень глюкози посеред дня, спитаєте Ви, адже будь-які аналізи роблять натщесерце? Це справді так. Проте є таке поняття як аналіз крові на глюкозотолерантний тест (ГТТ, «з навантаженням»). Усі учасники експрес-тестування були в однакових умовах (протягом дня споживали їжу, в тому числі цукровмісну), але у всіх обстежених рівень глюкози був в межах норми (до 6,1 ммоль/л), окрім однієї молодої дівчини, у якої показник сягнув 7,4 ммоль/л. Враховуючи навантаження, такий показник свідчить про незначний, але все ж таки ризик. Ми порекомендували дівчині не панікувати, а при першій нагоді здати контрольно тест у будь-якій лабораторії «МеДіС», відповідно підготувавшись.

Кожна допомога пацієнтам у наближенні до стану здоров’я – це наша перемога!

Дякуємо FamilyFest за запрошення! «МеДіС» завжди готовий допомагати!

АНАЛІЗИ ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ - це однозначно "МеДіС"!!!

Фото-звіт можна переглянути тут

          

Новини
Акційна пропозиція для матусь

Вітаємо наших чудових матусь із Днем матері!

АКЦІЯ МІСЯЦЯ | Діагностика алергії

Підступна алергія має здатність не тільки маскуватися під інші захворювання, а й провокувати ускладнення, тож важливо вчасно звернутися до лікаря, аби не зазнати поразки у боротьбі за власне здоров'я!

Графік роботи на Великодні свята 2022 року

21.04.2022

Повідомляємо графік роботи, щоб ви могли запланувати свій візит у МЕДІС під час Великодніх свят.

Читати всі новини