Найвищий медичний стандарт | МеДіС сертифіковано згідно ISO 15189:2015

23.12.2020
Найвищий медичний стандарт | МеДіС сертифіковано згідно ISO 15189:2015

Найвищим стандартом якості у сфері лабораторних досліджень у Європі є міжнародний сертифікат якості ISO 15189:2015 «Медичні лабораторії. Вимоги до якості та компетентності». І першою та єдиною лабораторією у Західному регіоні, які удостоїлись такої високої оцінки, є клінічно-діагностична лабораторія «МеДіС».

ISO 15189:2015 є міжнародним стандартом передового досвіду в управлінні якістю медичних лабораторій. Наявність ISO 15189:2015 є додатковим підтвердженням того, що Діагностичний центр Медіс – це гарантована якість.

Дія сертифікату поширюється на найбільш затребувані групи послуг: загальні аналізи та біохімічний аналіз крові. Тепер наші пацієнти можуть навіть не сумніватися у достовірності тестів, адже ми, як і 20 років поспіль, не допускаємо жодного компромісу щодо якості аналізів.

Розвиток торкнувся всіх етапів лабораторної діагностики, адже атестація у такій серйозній системі є всеохоплюючою та вимагає скрупульозного ставлення до кожної ланки діагностичного процесу. Ретельна підготовка документації, що тривала понад три роки, навчання працівників, калібрування обладнання в акредитованих лабораторіях – в Діагностичному центрі Медіс зробили все, аби привести роботу у відповідність до найсуворіших вимог.

Атестат з акредитації ISO 15189:2015 – це важливий крок на шляху до того, аби стати однією з найкращих лабораторій України!

 

Хто обирає МеДіС - той обирає гарантовано високу якість лабораторних послуг!

 

МеДіС - Щастя Бути Здоровим

Новини
Он-лайн лабораторія МеДіС

Ми запустили власний інтернет-магазин, тож тепер є можливість оплатити онлайн аналізи ще й зі знижками

АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Здорові судини

Контролюйте, щоб не боятися атеросклерозу та інсульту!

Знижка -50% на Рідинну цитологію ПАП-тест

Рак шийки матки займає четверте місце в світі серед онкологічних захворювань у жінок. Не залишайте сумнівів для простору!

Графік роботи на 8 березня 2021 року

Зміни у графіку роботи 8 березня 2021 року.

АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Три гормони + вітамін D

Поганий настрій? Втома? А гормони у нормі? А вітамін D? 

Читати всі новини