Нове дослідження: Коронавірус 2019-nCoV

21.02.2020
Нове дослідження: Коронавірус 2019-nCoV

[Оновлення інформації щодо діагностики COVID-19 станом на 22.05.2020 р. - вся актуальна інформація за посиланням https://www.medis.com.ua/covid19_PLR]

 

У даній статті інформація, опублікована нами у березні 2020 року.


У зв’язку з епідемією COVID-19 та потребою в лабораторних дослідженнях інформуємо:
транспортні системи для виконання дослідження «Коронавірус 2019-nCoV, РНК методом ПЛР» видаються ВИКЛЮЧНО представникам медичних закладів.
Телефон для звернень: (032) 260-17-17

При підозрі на зараження вірусом COVID-19– не займайтесь самодіагностикою, не ходіть по лабораторіях в пошуках можливості самому здати аналіз! Зверніться до Вашого лікаря – лікар знає, які провести обстеження і як поставити діагноз!

-----------------------------------------------------------------------------------

Багато паніки здіймається через небезпеку проникнення коронавірусу в Україну. Ми не залишаємось осторонь проблеми, тому доклали зусиль для того, щоб створити можливість діагностики Коронавірусу 2019-nCoV. Починаючи з 24.02.2020 р. ми вводимо нове дослідження під назвою “Коронавірус 2019-nCoV, якісне визначення РНК методом ПЛР”

ЩО ЦЕ?

Коронавірус 2019-nCoV - респіраторний вірус, який передається повітряно-крапельним шляхом, основними симптомами якого є гарячка та утруднення дихання. Якщо Ви зауважили за собою такі симптоми, не варто впадати у паніку. У першу чергу потрібно звернутись до лікаря, і якщо у Вас буде підозра на захворювання коронавірусом, тоді лікар може призначити Вам це дослідження та виписати скерування у ДЦ “МеДіС”

ЯК ЗДАТИ?

Для забезпечення безпеки наших пацієнтів та медичних сестер, забір мазка на визначення Коронавірусу 2019-nCoV на відділенні не проводитиметься. Щоб замовити дослідження, потрібно принести матеріал, попередньо забраний згідно інструкції та в умовах стаціонару (обов'язкове скерування лікаря), у спеціальному транспортному контейнері (входить у вартість). Транспортний контейнер можна отримати у відділенні по вул. Некрасова, 35-В (м. Львів). Після цього потрібно зберігати спокій ще 3-4 робочі дні (саме стільки часу виконується дослідження).

 

Пам'ятайте про заходи профілактики: 

  • часто мити руки (або користуватись санітайзерами/антисептиками);
  • уникати безпосереднього контакту з дикими та свійськими тваринами;
  • кашляючи або чхаючи прикривайте рот і ніс хустинкою;
  • уникайте присутності з людьми, які мають симптоми ГРВІ та вірусних інфекцій;
  • після подорожей у екзотичні країни, при поганому самопочутті звертайтесь до лікаря.

 

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІАГНОСТИКУ КОРОНАВІРУСУ ТУТ

 

МеДіС - Щастя Бути Здоровим

Новини
Акція "Діагностика хвороби Лайма"

Настає тепла пора року, з’являється висока рослинність, що символізує про початок сезону активності кліщів. В Україні приблизно кожен третій кліщ є переносником бореліозу.

АКЦІЯ МІСЯЦЯ: Діагностика щитоподібної залози

З новою Акцією Місяця перевірте чи Ваша щитоподібна залоза в гармонії.

Акційна пропозиція для матусь

Вітаємо наших чудових матусь із Днем матері!

Читати всі новини