Великодня акція – «Діагностуємо діабет вчасно»!

01.04.2019
Великодня акція – «Діагностуємо діабет вчасно»!

У жовтні 2018 року Всесвітня Організація Охорони Здоров’я (World Health Organization) оприлюднила ключові факти про діабет:

 • Чисельність людей з діабетом зросла з 108 млн у 1980 р. до 422 млн у 2014 р.
 • Глобальне поширення діабету поміж людьми віком понад 18 років зросло з 4,7% у 1980 р. до 8,5% у 2014 р.
 • Діабет є основною причиною сліпоти, ниркової недостатності, серцевих нападів, інсульту та ампутації нижніх кінцівок.
 • У 2016 р. приблизно 1,6 млн смертей були напряму спричинені діабетом.
 • Діабет у 2016 р. став сьомим у рейтингу головних причин смерті.
 • Діабет можна лікувати, уникати його наслідків або затримувати його перебіг завдяки дієті, фізичній активності, медикаментозному лікуванню та регулярному моніторингу рівня цукру в крові.

В Україні проблема цукрового діабету також загострюється – у 2017 р. зареєстровано близько 1,3 млн хворих на цукровий діабет. Фахівці зазначають, що діабет в Україні значно «помолодшав», а також значна частина людей не знає, що знаходиться у зоні ризику діабету.

Враховуючи актуальність теми, нещодавно у Києві відбувся круглий стіл щодо забезпечення якості лабораторних досліджень, на якому було приділено особливу увагу діагностиці діабету. Представники Асоціації забезпечення якості лабораторної медицини зазначили, що 19% новонароджених страждають від токсичного рівня цукру у крові матері, що впливає на розвиток таких небезпечних станів як енцефалопатія та затримка у розвитку дитини.

Зважаючи на серйозну проблему поширення діабету лабораторія Діагностичного центру «МеДіС» пропонує у квітні всім бажаючим пройти первинну діагностику цукрового діабету в рамках Великодньої акції «Діагностуємо діабет вчасно». Згідно Правил акції, кожен наш пацієнт віком від 40 років, який замовив будь-яке наше дослідження, при цьому здавши кров з вени, має можливість БЕЗКОШТОВНО* дозамовити аналіз «Глюкоза у сироватці».

Перші симптоми діабету проявляються так:

 1. постійне відчуття голоду - скільки б людина не їла, клітини її організму не можуть насититись через порушення засвоєння цукру. А це в свою чергу призводить до ожиріння і навпаки, ожиріння може викликати цукровий діабет.
 2. постійна спрага - організм хоче позбутись надлишку глюкози в організмі (яка руйнує судини й може призводити до виникнення інсультів, інфарктів, гангрен) і тому виділяє її з сечею. Підвищена спрага виникає тому, що організм хоче відновити недостатність рідини.
 3. сухість шкіри - цей симптом виникає через порушення обміну рідин, кров із клітин переходить в судини, щоб розрідити густу кров.
 4. хронічна втома - нестача енергії на клітинному рівні призводить до того, що страждає весь організм.
 5. сповільнене загоєння ран - солодке середовище сприяє розмноженню бактерій та грибків.

Якщо у Вас наявний хоча б один з даних симптомів – це привід провести аналіз крові на вміст глюкози та в разі ризику звернутись до лікаря, оскільки тривале порушення процесів обміну глюкози призводить до того, що вони починають спалювати власні жири і при цьому процесі виділяється ацетон, який є токсичною речовиною, що отруює організм і може призвести до діабетичної коми.

Чи є щось важливіше за здоров’я?

Тож скористайтесь унікальною нагодою первинної діагностики діабету завдяки нашій Великодній акції «Діагностуємо діабет вчасно»

"МеДіС" - Щастя Бути Здоровим

 *Під "Безкоштовно" мається на увазі купівля послуги за 0,01 грн

Новини
Акційна пропозиція для матусь

Вітаємо наших чудових матусь із Днем матері!

АКЦІЯ МІСЯЦЯ | Діагностика алергії

Підступна алергія має здатність не тільки маскуватися під інші захворювання, а й провокувати ускладнення, тож важливо вчасно звернутися до лікаря, аби не зазнати поразки у боротьбі за власне здоров'я!

Графік роботи на Великодні свята 2022 року

21.04.2022

Повідомляємо графік роботи, щоб ви могли запланувати свій візит у МЕДІС під час Великодніх свят.

Читати всі новини