Статті
Вітамін Д виконує багато важливих функцій в організмі людини. Дізнайтеся чому він такий важливий.

Чи знали ви, що ніс росте донизу, а нюхові рецептори (клітини, що сприймають запах і передають його в мозок) пов’язані з пам’яттю?
Багато людей повідомляють про залишкові симптоми, зміни настрою та загального стану після хвороби. То ж варто розібратися чи справді існує постковідний синдром і як він проявляється?
Знаєте як правильно підготуватись до здачі біоматеріалу на копрограму? А це важливо знати!
Чи знаєте Ви, що печінка - це найбільша травна залоза в організмі людини? А за які функції вона відповідає?
Що таке щитоподібна залоза? Які гормони вона синтезує? Як вона повязана з гіпофізом? Гіпо- та гіперфункція щитоподібної залози.
Цікаво, що у нашого організму є власний годинник. Щоб знати "Що?" і "Коли?" робити, читайте цю статтю та прислухайтесь до свого самопочуття.
Із приходом осені у нашому житті з’являються і сезонні захворювання. Ці захворювання є подібними між собою, тому ВООЗ розробила список симптомів, на які перш за все варто звертати увагу.
Рак шлунку не лише одне з найвідоміших онкологічних захворювань, але й залишається одним з найчастіших в Україні.

ДГЕА (Дегідроепіандростерон) – це не загальновідома речовина на зразок вітаміну С, але вкрай важлива для здоров’я.
Літо - період відпусток, а отже різко виникає бажання десь відпочити. У цій статті ви зможете дізнатись куди можна виїхати цього літа.
За період виконання тестування на антитіла до COVID-19 ми маємо досить показову вибірку і можемо зробити низку цікавих висновків
Весна - пора пробудження природи, коли усе навколо зеленіє, цвіте, а разом з тим і розквітає алергія!
Хочеться трошки позитиву - гортайте наші картинки та усміхайтесь на здоров'я!
Період карантину - час подбати про себе, зробити те, на що зазвичай не вистачало часу. І допоможе у цьому наш "АЛГОРИТМ турботи"

ІНФОРМАЦІЮ ОНОВЛЕНО станом на 22.05.20 р. Багато паніки здіймається через небезпеку проникнення коронавірусу в Україну. Ми не залишаємось осторонь проблеми, тому доклали зусиль для того, щоб створити можливість діагностики Коронавірусу 2019-nCoV.
Коагулограма - це дуже важливе дослідження показників системи гемостазу, тобто системи, яка відповідає за згортання крові.

У лютому пропонуємо перевірити рівень гормонів та концентрацію Вітаміну D завдяки двом нашим акційним пропозиціям.
Хочете знати що таке холестерин? Скільки його у Вашій крові? Що ж це за хороший і поганий холестерин та як він впливає на організм?
Хочете знати про що говорить Ваша кров? Почніть із загального аналізу крові, "принесіть" її нам і дізнавайтесь про що сигналізують ті чи інші показники.

Є чимало хибних уявлень про дифтерію, які наражають нас на небезпеку. Насправді, легковажити не варто, щоб подбати про своє здоров’я, необхідно озброюватися знаннями.

Світ навколо містить багато прихованих небезпек, однією з яких є ВІЛ-інфекція. За даними Об’єднаної програми ООН із ВІЛ/СНІД, близько 244 тис. українців мають ВІЛ, проте близько 100 тис. із них досі не знають про свою хворобу.

Ревматизмом називається захворювання, запальний патологічний процес, який зачіпає весь організм. ДЕТАЛЬНІШЕ>>
Вітаємо наших чудових матусь із Днем матері!
Підступна алергія має здатність не тільки маскуватися під інші захворювання, а й провокувати ускладнення, тож важливо вчасно звернутися до лікаря, аби не зазнати поразки у боротьбі за власне здоров'я!
21.04.2022
Повідомляємо графік роботи, щоб ви могли запланувати свій візит у МЕДІС під час Великодніх свят.