Наші партнери

"Коли дбаєш про своє здоров'я варто робити це з людьми, які є не лише професіоналами, але й які є небайдужими. Медіс завжди підтримує спортивні заходи, які ми організовуємо, за що ми щиро вдячні!"

Микита Убийвовк, співзасновник Run4U та Swim4U

"В 2019 році ми розпочали нашу плідну співпрацю. ПП МеДіС з розумінням ставиться до потреб Партнера, що викликає повагу та бажання і надалі підтримувати ділові контакти та співпрацю."

Черепанич Іван Петрович, керівник

"З самого початку з компанією Медіс у нас склалися дружньо-партнерські відносини. Безумовно, якість наданих послуг - на високому рівні. Та перш за все хотів би наголосити на тому, що від них завжди можна отримати хорошу підтримку і не тільки щодо діагностики, а й щодо усіх супутніх точок дотику при співпраці. В Медісі завжди оперативно реагують на наші запити, а також ми легко знаходимо компромісні рішення задля наших пацієнтів."

Панчишин Мирослав Володимирович, директор

"ДП «Датський текстиль» - текстильна фабрика у м. Сокалі, яка налічує понад 800 працівників. У період пандемії коронавірусу наше підприємство дбає про здоров’я нашого колективу. Керівництво компанії заключило угоду про тестування наших працівників методом ПЛР та ІФА з медичною лабораторією Медіс. Тестування допомагає зменшити ризики поширення хвороби та інфікування Covid-19. Співпраця триває уже понад три місяці. Ми цінуємо високий професіоналізм працівників Медісу, якісні лабораторні дослідження, готовність співпрацювати, вичерпні і швидкі відповіді на усі наші запитання."

Йорген Седерхолм, директор

 

ТОВ «АМЕРИКАНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР»
Центр репродукції «Паренс»
Медея
Неомед Про
Кумпель
Голодний Микола
Ресторація Бачевських
ЯПІ
Респект СПА готель
Клініка лікування залежностей 'Сенс'
Медичний Центр Краса і ЛОР
Медичний центр «Веселка»
Baby Clinic
Косметологічний центр Жанві
провідна страхова компанія
універсальна страхова компанія
uniqa
smart assistance
Готель Святий Шарбель
Медичний центр Лінія Здоров'я
Медичний центр Консиліум
Клініка репродукції Альтернатива
Клініка Істина
Медичний центр МедПарк
Медичний центр Вік Здоров'я
Страхова компанія Княжа
Медичний центр Веромед
Медичний центр Парацельс
Готель Діанна
Клініка доказової медицини Кредо