(ADNA II) Антитіла до нативної ДНК.

Тривалість виконання: 7 робочих днів
Визначення

Антитіла класу IgG до двоспіральної (нативної) ДНК – це один із видів антитіл, що утворюються проти частин ядра клітини. 

Вони є високоспецифічними маркерами системного червоного вовчака, однак, можуть виявлятися і при інших захворюваннях сполучної тканини. Рівень даних антитіл корелює з активністю процесу при вовчаку і має прогностичне значення на перебіг захворювання.

Відхилення від норми

Високі рівні IgG антитіл до двоспіральної ДНК спостерігаються при системному червоному вовчаку, ревматоїдному артриті, синдромі Шегрена, склеродермії, хронічному активному гепатиті, біліарному цирозі.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для огляду пацієнтів з ознаками та симптомами червоного вовчака та контролю (рецидиву) захворювання у пацієнтів з червоним вовчаком.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати разом з іншими тестами на автоімунні та системні захворювання.

525 грнЦіна у відділенні
473 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку