(cANCA, pANCA) Антинейтрофільні цитоплазматичні антитіла - напівкількісний.

Тривалість виконання: 16 робочих днів
Визначення

Цитоплазматичні нейтрофільні антитіла – це власні антитіла організму, що з’являються в організмі при системному васкуліті та інших автоімунних захворюваннях.

Антитіла до цитоплазми нейтрофілів клінічно викликають системні та локалізовані васкуліти - гранулематоз Вегенера, вузликовий періартеріїт, синдром Чарга. Також визначаються при некротизуючому швидкопрогресуючому гломерулонефриті. 

Відхилення від норми

Концентрація цитоплазматичних нейтрофільних антитіл в сироватці підвищується при васкулітах (гранулематоз Вегенера, мікроскопічний поліангіїт, ідіопатичний швидкопрогресуючий гломерулонефрит, класичний вузликовий поліартеріїт, синдром Чарга-Стросса), а також при  системному червоному вовчаку, синдромі Гудпасчера, виразковому коліті.
 

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для діагностики, моніторингу перебігу лікування системних васкулітів (синдром Вегенера, поліангіїта та ін.) та ідіопатичного швидкопрогресуючого гломерулонефриту.
 

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати в комплексі діагностики автоімунних та системних захворювань.

1050 грнЦіна у відділенні
945 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку