Альдолаза (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 13 робочих днів
Визначення

Альдолаза - це фермент, що знаходиться у всіх органах і тканинах організму, але особливо багато його у м'язах. Вона використовується для перетворення глюкози на енергію.

Її рівень підвищується в крові людей, які страждають від захворювання м'язів. Коли вони ушкоджуються, що відбувається при м'язовій дистрофії, зі зруйнованих клітин у кров викидаються деякі компоненти, серед яких є альдолаза. Це призводить до підвищення її рівня крові.

Відхилення від норми

Підвищення активності альдолази спостерігається при ушкодженні та руйнуванні клітин. До них відносяться захворювання печінки (цироз, гепатит, рак печінки), ураження поперечно-посмугованих м'язів, у тому числі й серцевого, панкреатиті та інших захворюваннях підшлункової залози.

Коли призначають?

Дане дослідження призначають для діагностики захворювань м'язів (наприклад прогресуючої дистрофії м'язів, дерматоміозиту). Також призначається для виявлення захворювань печінки (гепатиту, цирозу, метастатичного ураження печінки) та підшлункової залози.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати після консультації з вашим сімейним або лікуючим лікарем.

360 грнЦіна у відділенні
324 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку