Антитіла до аквапорину-4 (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 16 робочих днів
Визначення

Антитіла до аквапоринів-4 - це аутоантитіла, які спрямовані проти білків водопровідних каналів, що регулюють водно-електролітний баланс в центральній нервовій системі та розташовані в ніжках астроцитів, які утворюють гематоенцефалічний бар'єр. Є серологічним маркером оптикомієліту (хвороби Девіка).

Оптикомієліт (хвороба Девіка) - рідкісне аутоімунне демієлінізуюче неврологічне захворювання, яке призводить до пошкоджень зорових нервів (невритів) та спинного мозку (мієліту). Раніше вважалося, що оптикомієліт є формою розсіяного склерозу, однак було з'ясовано, що патогенетичні механізми ушкодження нервів і особливості перебігу при даних захворюваннях відрізняються.
 

Відхилення від норми

Причини підвищення рівня антитіл до аквапоринів-4: оптикомієліт (хвороба Девіка); оптикомієлітоподобні розлади (синдроми з високим ризиком переходу у хворобу Девіка); двосторонній неврит зорових нервів, ізольований рецидивний неврит зорового нерва; великий поперечний мієліт.

Коли призначають?

Дане дослідження використовується для діагностики оптикомієліту, рецидивуючого поперечного мієліту і рецидивуючого невриту зорового нерва; для диференціальної діагностики оптікомієліту і розсіяного склерозу.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати після консультації з невропатологом або лікуючим лікарем.

735 грнЦіна у відділенні
662 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку