Антитіла до антигену La/SS-B (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 11 робочих днів
Визначення

Анти-SS-B (La) - антитіла до білку, пов'язаного з РНК-полімераза-3, виявляються при хворобі Шегрена і в початковому періоді системного червоного вовчака, що розвивається в літньому віці і асоціюється з низькою частотою розвитку нефриту.

Антитіла до цитоплазматичної антигену SS-B (La) (анти-La / SS-B) - це антитіла до білків, пов'язаних з ферментом РНК-полімераза-3. Їх наявність в зразку венозної крові характерно для синдрому Шегрена (виявляється у 40-50% хворих). Також можуть бути виявлені у пацієнтів на системний червоний вовчак, дебют якого відбувся в літньому віці. При цьому вважається, що виявлення даних антитіл в цьому випадку асоційоване з досить низькою частотою розвитку вовчакового нефриту. Антитіла до SS-B (La) в комплексі з антитілами до SS-A (Ro) є характерними для вовчака новонароджених. Основна ознака цього синдрому - кардіологічна патологія у вигляді вроджених порушень провідності міокарда, такі блокади нерідко вимагають проведення спеціалізованих лікувальних заходів.

Відхилення від норми

Підвищення показника спостерігається при синдромі Шегрена, системному червоному вовчаку (особливо при дебюті в літньому віці), склеродермії, ревматоїдному артриті, вродженому вовчаковому синдромі.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для діагностики аутоімунних захворювань (системних захворювань сполучної тканини); для диференціальної діагностики деяких системних аутоімунних захворювань сполучної тканини; для діагностики вродженого вовчакового синдрому.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується призначати разом з іншими тестами на системні та аутоімунні захворювання.

1120 грнЦіна у відділенні
1008 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку