Антитіла до антигену Ro/SS-A (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 11 робочих днів
Визначення

Антитіла до цитоплазматичного антигену SS-A (RO) (Анти-Ro / SS-A) - це підвид антинуклеарних антитіл, що спрямовані на рибонуклепротеїни, розташовані в клітинному ядрі та цитоплазмі. Ці антитіла, як правило, є маркером синдрому Шегрена. 

Даний синдром являє собою аутоімунне ураження сполучної тканини, що входить до складу залоз зовнішньої секреції, особливо слинних і слізних. Також антитіла SS-A (RO) найбільш часто виявляються при системному червоному вовчаку в сукупності зі специфічними клінічними симптомами та лабораторними маркерами. Крім того, вони виявляються в крові вагітних жінок при високому ризику розвитку неонатального вовчака новонароджених. Менш специфічні anti-SSA / Ro також можуть бути виявлені: при склеродермії, поліміозиті, синдромі Фелті, біліарному цирозі печінки.

Відхилення від норми

Причини підвищення рівня анти-SS-A (Ro): синдром Шегрена, системний червоний вовчак, неонатальний червоний вовчак (вроджений вовчакоподібний синдром), ревматоїдний артрит, системна склеродермія, змішане захворювання сполучної тканини, також рівень анти-SS-A (Ro) може бути підвищений при первинному біліарному цирозі, нефриті різної етіології, лімфаденопатіях.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для діагностики аутоімунних захворювань (системних захворювань сполучної тканини); для диференціальної діагностики деяких системних аутоімунних захворювань; для динаміки розвитку та оцінки прогресування аутоімунних захворювань.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується призначати разом з іншими тестами на аутоімунні та системні захворювання.

1155 грнЦіна у відділенні
1040 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку