Антитіла до антигену Scl-70 (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 13 робочих днів
Визначення

Антитіла до антигену Scl-70 (анти-Scl-70) - це антитіла до негістонового хромосомного білка Scl-70. Виявлення даних антитіл в крові є найбільш характерним для дифузних (до 40%) і обмежених (до 20%) форм системної склеродермії. Також антитіла до антигену Scl-70 характерні для CREST-синдрому, який фактично можна віднести до обмеженої форми системної склеродермії. Виявлення анти-Scl-70 служать несприятливою прогностичною ознакою при даних аутоімунних захворюваннях зважаючи розвитку легеневого фіброзу.

Відхилення від норми

Антитіла до антигену Scl-70 (анти-Scl-70) підвищуються при системній склеродермії, дифузній формі (до 60%), як правило, в поєднанні з легеневим фіброзом; обмеженій формі системної склеродермії (до 20% - CREST-синдром); ізольованому синдромі Рейно з подальшим розвитком склеродермії.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для діагностики аутоімунних захворювань (системних захворювань сполучної тканини); для діагностики системної склеродермії та CREST-синдрому.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати разом з іншими тестами на автоімунні та системні захворювання.
 

815 грнЦіна у відділенні
734 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку