Групи аналізів

Антитіла до ацетилхолінового рецептору / ACHR (виконується в Німеччині)

Ціна: 1190.00 грн
Тривалість виконання: 16 робочих днів
Визначення

Антитіла до ацетилхолінового рецептора / ACHR – це аутоантитіла, що утворюються в організмі хворих на міастенію. 

Міастенія - рідкісне аутоімунне захворювання, при якому порушується процес передачі електричного імпульсу в нервово-м'язовому синапсі. Характерною ознакою міастенії є слабкість поперечно-посмугованої (скелетної) мускулатури (м'яза очного яблука, кінцівок, глотки та гортані, м'язів обличчя, діафрагми). В основі патогенезу міастенії лежить утворення аутоантитіл, спрямованих проти різних компонентів нервово-м'язового синапса. У більшості випадків міастенія обумовлена появою аутоантитіл до нікотинової ацетилхолінових рецепторів (AxP), що належать до класу імуноглобулінів G. 


Відхилення від норми

Позитивний результат на антитіла до ацетилхолінового рецептора свідчить про міастенію; в рідкісних випадках про дрібноклітинний рак легені, міастенічний синдром Ламберта - Ітона, системний червоний вовчак.
 


Коли призначають?

Дане дослідження призначається для діагностики міастенії.


Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати разом з іншими тестами на аутоімунні та системні захворювання.Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку