Антитіла до базальної мембрани гломерулярного апарату нирок (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 20 робочих днів
Визначення

Антитіла до базальної мембрани гломерулярного апарату нирок (антитіла до БМК) - це аутоантитіла, що утворюються проти одного зі структурних компонентів колагену IV типу, який знаходиться на базальній мембрані ниркових клубочків і легеневих альвеол. 

Взаємодія цих аутоантитіл з базальною мембраною призводить до запалення, що проявляється у вигляді гломерулонефриту і легеневої кровотечі. Виявлення антитіл до БМК в поєднанні з гломерулонефритом і руйнуванням легеневої тканини називається синдромом Гудпасчера. 

Гломерулонефрит, викликаний антитілами до БМК, - це досить рідкісне захворювання, що становить приблизно 5% випадків всіх гломерулонефритів і 10-20% випадків швидко прогресуючого гломерулонефриту. У крові більшості пацієнтів з цим захворюванням вдається виявити антитіла до БМК. Найчастіше це імуноглобуліни класу G, в більш рідкісних випадках вони належать до класу IgA та IgM. 

Відхилення від норми

Позитивний результат (наявність антитіл до базальної мембрани клубочка в крові): синдром Гудпасчера; гломерулонефрит, викликаний антитілами до БМК; ANCA-асоційовані васкуліти (мікроскопічний поліангіїт, синдром Черджа - Стросс).

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для диференціальної діагностики гломерулонефритів; для діагностики синдрому Гудпасчера.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати з іншими тестами на аутоімунні та системні захворювання.

1135 грнЦіна у відділенні
1022 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку