Антитіла до гладких м'язів / ASMA (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 13 робочих днів
Визначення

Антитіла до гладких м'язів - це аутоантитіла, що утворюються організмом проти власного білка гладких м'язів актину. Вони є специфічним маркером аутоімунного гепатиту і досліджуються для діагностики цього захворювання.

Аутоімунний гепатит - це захворювання печінки невідомої етіології, яке характеризується хронічним запаленням, некрозом і тенденцією до розвитку цирозу печінки. Захворювання супроводжується різними імунними порушеннями. У крові пацієнтів з аутоімунним гепатитом виявляють аутоантитіла до білків гепатоцитів, а також до компонентів клітин інших органів. 
 

Відхилення від норми

Концентрація антитіл в організмі підвищується при аутоімунному гепатиті, первинному біліарному цирозі, первинному склерозуючому холангіті, вірусних гепатитах A, В і С, інфекційному мононуклеозі, аденовірусній інфекції, гепатоцелюлярній карциномі та прийомі ліків.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для діагностики аутоімунного гепатиту, диференціальної діагностики аутоімунного гепатиту, інфекційних, токсичних та спадкових захворювань печінки.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати разом з іншими тестами на автоімунні та системні захворювання.

1440 грнЦіна у відділенні
1296 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку