Антитіла до гліадину (деамінізовані пептиди) IgG.

Тривалість виконання: 7 робочих днів
Визначення

Антитіла до гліадину (деамінізовані пептиди) IgG – це дослідження, що дозволяє визначити антитіла до фракції глютену – гліадину. Це білок пшениці, що водночас є причиною розвитку целіакії у осіб з генетичною схильністю. 

Глютен зв’язується з імунними клітинами в кишківнику та викликає розвиток запалення і аутоімунного ураження слизової оболонки тонкої кишки, що характеризується втратою ворсинок і наявністю великої кількості міжепітеліальних лімфоцитів. Це проявляється синдромом мальабсорбції, метеоризмом, здуттям живота, діареєю, втратою маси тіла. Захворювання часто проявляється у новонароджених при додаванні каш до молочного харчування. Целіакія може розвиватися і у дорослих, діагностика в цьому випадку ускладнена. 

Відхилення від норми

Підвищення IgG антитіл до гліадину спостерігається при глютенчутливій ентеропатії (целіакії), хворобі Крона, виразковому коліті, дефіциті галактозидази, захворювання сполучної тканини та легень.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається при підозрі на глютенчутливу ентеропатію (метеоризм, здуття живота, діарея, затримка в збільшенні зросту і ваги у дітей, втрата ваги у дорослих, анемія, гіпокальціємія або остеомаляція,які неможна пояснити, селективний IgA дефіцит, герпетиформний дерматит); при скринінговому обстеженні родичів хворих з целіакію; для моніторингу лікування целіакії.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується використовувати як діагностичний маркер целіакії.

730 грнЦіна у відділенні
657 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку