Антитіла до інсуліну.

Тривалість виконання: 9 робочих днів
Визначення

Антитіла до інсуліну – це власні антитіла організму людини, що можуть вироблятися як до ендогенного інсуліну (того, що продукується клітинами підшлункової залози), так і до екзогенного (інсулін, що вводиться в організм). Рівень антитіл до інсуліну в крові є діагностичним маркером цукрового діабету 1 типу, проте його підвищення може спостерігатися як в хворих людей, так і в здорових.

Після 6 місяців захворювання рівень антитіл до інсуліну поступово знижується, тому в людей з цукровим діабетом, що не проходять інсулінотерапії показник може бути в межах норми, а в людей, що регулярно приймають екзогенний інсулін – суттєво підвищеним.

Відхилення від норми

Підвищення рівня антитіл до інсуліну спостерігається при цукровому діабеті 1 типу, схильності до діабету, при лікування екзогенним інсуліном тваринного походження, при алергії на екзогенний інсулін. В близько 1% людей підвищення антитіл до інсуліну є нормальним явищем.

Коли призначають?

Дане обстеження призначається для диференціації цукрового діабету 1 та 2 типів, для моніторингу рівня антитіл до інсуліну при інсулінотерапії, визначення причини алергії на інсулін.

Рекомендації

Дане дослідження рекомендується здавати людям із підозрою на цукровий діабет, родичам хворих на цукровий діабет для раннього діагностування захворювання, для визначення алергічних реакцій на екзогенний інсулін.

1100 грнЦіна у відділенні
990 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку