Антитіла до кардіоліпіну IgG.

Тривалість виконання: 7 робочих днів
Визначення

Антитіла до кардіоліпіну IgG – це один із видів аутоімунних антитіл, які виникають при антифосфоліпідному синдромі. Цей синдром пов'язаний зі спонтанними тромбозами, що не мають пояснення, тромбоцитопенією, з перериванням вагітності у 2 і 3 триместрах. 

Відхилення від норми

Підвищення показників спостерігається при антифосфоліпідному, системних аутоімунних захворюваннях та інфекціях (гепатит С, малярія, бореліоз, сифіліс, ВІЛ та ін.)

Коли призначають?

Дане дослідження призначають для діагностики антифосфоліпідного синдрому (незрозумілі тромбози, тромбоцитопенія), визначення можливих причин патології вагітності (безпліддя, невиношування плоду та ін.), системних аутоімунних захворюваннях (особливо, системний червоний вовчак).

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується використовувати як діагностичний маркер антифосфоліпідного синдрому.

330 грнЦіна у відділенні
297 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку