Антитіла до міокарду (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 20 робочих днів
Визначення

Антитіла до міокарду - це антитіла, що виявляються в крові при запальних міокардіопатіях.

Міокардіопатії - це захворювання, при яких відбуваються патологічні процеси в серцевому м'язі без ураження коронарних судин, артеріальної гіпертонії, патології клапанного апарату серця і вродженої патології серцево-судинної системи. Ступінь порушення функції серця при міокардіопатії може варіюватися від безсимптомних форм протягом усього життя до значних проблем зі здоров'ям (прогресуюча серцева недостатність, аритмія, тромбоемболія, раптова серцева смерть).

Відхилення від норми

Якщо в крові пацієнта виявляються досліджувані антитіла, він має один із варіантів запальних міокардіопатій (постінфекційний міокардит, дилатаційна кардіоміопатія), постміокардитичний міокардит, ревмокардит, перенесена операція на відкритому серці.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається  для обстеження пацієнтів при підозрі на запальні міокардіопатії; для обстеження пацієнтів перед трансплантацією серця.
 

Рекомендації

Обстеження рекомендується проводити при обстеженні пацієнтів з підозрою на запальні міокардіопатії, кандидатів для трансплантації серця, диференціальної діагностики з іншими кардіологічними захворюваннями.

1200 грнЦіна у відділенні
1080 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку