Антитіла до мітохондрій / АМА-М2 (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 13 робочих днів
Визначення

Антитіла до мітохондрій / АМА-М2 – це специфічні антитіла, що виробляються в організмі до компонентів власних клітин (мітохондрій) і найчастіше виявляються при первинному біліарному цирозі.

Збільшення продукції антимітохондріальних антитіл значною мірою пов'язано з розвитком первинного біліарного цирозу печінки - аутоімунного захворювання, яке викликає запалення, а потім склерозування жовчних проток в печінці, що призводить до порушення структури й функції печінки та затримки виділення жовчі. Воно зустрічається переважно у жінок у віці від 35 до 60 років. У більш ніж у 90% пацієнтів, які страждають на первинний біліарний цироз печінки, в крові виявляються значні концентрації антимітохондріальних антитіл.

Відхилення від норми

Позитивний результат спостерігається при первинному біліарному цирозі печінки, інших захворюваннях печінки (хронічний активний гепатит, аутоімунний гепатит, холестаз).

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для діагностики первинного біліарного цирозу печінки, зокрема для диференціальної діагностики з іншими аутоімунними ураженнями печінки.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати разом з іншими тестами на системні та автоімунні захворювання.

945 грнЦіна у відділенні
851 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку