Антитіла до NMDA-рецептору.

Тривалість виконання: 20 робочих днів
Визначення

Антитіла до NMDA-рецепторів – це специфічні білки, що виробляються до NMDA-рецепторів нервової системи. Дані антитіла є причиною аутоімунного енцефаліту.

Рецептори NMDA розміщуються на поверхні нейронів центральної нервової системи. Порушення та гальмування цих рецепторів лежить в основі механізмів пам'яті, навчання та свідомості.

NMDA-енцефаліт – форма аутоімунного енцефаліту, що зустрічається найчастіше. Він супроводжується паранеопластичним синдромом. Діагностується у молодих жінок, дітей; пов’язаний із новоутвореннями, найчастіше з тератомою яєчника.

Симптоми неспецифічні, притаманні для психопатологічних станів: депресія, марення, звукові галюцинації. При прогресуванні захворювання можлива поява неврологічної симптоматики: зниження пам'яті, мимовільні рухи у різних групах м'язів, порушення роботи автономної нервової системи, що включають розвиток нестабільної гемодинаміки, порушення дихання.

Відхилення від норми

Причини підвищення показників: аутоімунний NMDAR-енцефаліт.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для визначення причин захворювання нервової системи, для диференціальної діагностики енцефаліту.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати після консультації з вашим лікуючим лікарем.

875 грнЦіна у відділенні
788 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку