Антитіла до одноланцюгової ДНК (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 11 робочих днів
Визначення

Антитіла до одноланцюгової ДНК (анти-ssDNA) відносяться до групи антинуклеарних антитіл, тобто аутоантитіл, спрямованих проти компонентів власних ядер. Антигенами для анти-ssDNA є азотисті основи, нуклеотиди та нуклеозиди у складі одноланцюгової ДНК. У крові більшості людей вдається виявити анти-ssDNA, що належать до класу імуноглобулінів IgM.

Анти-ssDNA виявляються у 50% пацієнтів з різними формами осередкової склеродермії. Вогнищева склеродермія характеризується обмеженим фіброзом шкіри та підшкірної жирової тканини, але може іноді залучати м'язову та кісткову тканину. На відміну від системної склеродермії, прогноз захворювання сприятливий, оскільки при осередковій склеродермії ніколи не уражаються внутрішні органи та не спостерігається феномен Рейно.

Відхилення від норми

Підвищений рівень антитіл до одноланцюгової ДНК (анти-ssDNA) виявляється при осередковій склеродермії; системному червоному вовчаку; ревматоїдному артриті; дерматоміозиті/поліміозиті; синдромі Шегрена; неспецифічному виразковому колітові та хворобі Крона.

Коли призначають?

Дане дослідження використовується для диференціальної діагностики осередкової та системної склеродермії; для оцінки активності та прогнозу осередкової склеродермії.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати після консультації з лікуючим або сімейним лікарем.
 

1050 грнЦіна у відділенні
945 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку