Антитіла до основного білку мієліну IgG, IgM (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 16 робочих днів
Визначення

Антитіла до основного білку мієліну IgG, IgM - це антитіла, що утворюються до основного білка мієліну (MBP)

Основний білок мієліну (MBP) - це один з головних компонентів внутрішнього шару мієлінової оболонки. Розташовуючись усередині, MBP менш доступний для аутоантитіл за умови, що мієлінове волокно не пошкоджене. Антитіла до MBP виявляються в підвищеній концентрації в крові і спинномозкової рідини пацієнтів з розсіяним склерозом. 

Демієлінізуючі захворювання центральної нервової системи - це гетерогенна група хвороб, що характеризуються руйнуванням мієлінової оболонки нервових волокон головного і спинного мозку. Найбільш яскравим представником цієї групи захворювань є розсіяний склероз. На цей час демієлінізуючі захворювання розглядаються як аутоімунні захворювання, переважно опосередковані Т-клітинами, проте останнім часом з'являються нові дані і про роль гуморальної відповіді, опосередкованої аутоантитілами до антигенів ЦНС. Найкраще вивчені антитіла до антигенів мієліну - білково-ліпідної оболонки аксонів нейронів. Визначення в крові аутоантитіл до антигенів мієліну може використовуватися для діагностики, оцінки прогнозу і контролю лікування розсіяного склерозу та інших демієлінізуючих захворювань ЦНС.

Відхилення від норми

Підвищення показників спостерігається при розсіяному склерозі, станах після інсульту, хворобі Марбурга, гострому дисемінованому енцефаломієліті.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для діагностики, прогнозу і контролю лікування розсіяного склерозу та інших демієлінізуючих захворювань центральної нервової системи.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати разом з іншими тестами на автоімунні захворювання та захворювання нервової системи.
 

6240 грнЦіна у відділенні
5616 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку