Антитіла до острівцевого апарату підшлункової залози / ICA .

Тривалість виконання: 16 робочих днів
Визначення

Антитіла до острівцевого апарату підшлункової залози (ІСА) – це антитіла, що утворюються організмом проти власних клітин Лангерганса підшлункової залози. Поява цих антитіл в крові свідчить про розвиток у людини цукрового діабету 1 типу.

Цукровий діабет 1 типу – це автоімунне ендокринне захворювання, що характеризується хронічним підвищенням рівня цукру в крові внаслідок абсолютного або відносного дефіциту інсуліну. При ЦД 1 типу дефіцит інсуліну виникає через часткове або повне ушкодження клітин острівців Лангерганса підшлункової залози. Саме вони виробляють ендогенний інсулін в здорових людей.

Відхилення від норми

Підвищення концентрації антитіл до острівцевого апарату підшлункової залози свідчить про цукровий діабет 1 типу або схильність до розвитку даного захворювання.
 

Коли призначають?

Дане дослідження призначають для диф.діагностики цукрового діабету 1 та 2 типів, для моніторингу осіб, що мають високий ризик розвитку діабету 1 типу.
 

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується проходити людям із схильністю до цукрового діабету 1 типу з профілактичною метою, пацієнтам, що проходять лікування цукрового діабету 1 типу для перевірки стану клітин підшлункової залози.

1515 грнЦіна у відділенні
1364 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку