Антитіла до парієтальних клітин шлунку (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 16 робочих днів
Визначення

Аутоімунний гастрит - це варіант атрофічного гастриту (хронічного гастриту типу А). Його причиною є вироблення власною імунною системою антитіл до парієтальних клітин слизової шлунка

Поява антитіл до парієтальних клітин при автоімунному гастриті призводить до руйнування даної популяції клітин, хронічного запалення, прогресуючої атрофії слизової з кишковою метаплазією. 

Парієтальні клітини шлунка розташовані переважно в залозах слизової оболонки дна шлунка. Їх головна функція - секреція соляної кислоти, яка є важливим компонентом травлення людини, і внутрішнього фактора Кастла, необхідного для всмоктування вітаміну В12 з їжі.

Антитіла до парієтальних клітин шлунка присутні у 90% людей з перніціозною анемією і в 30% випадків - у їхніх близьких родичів. 

Відхилення від норми

Підвищення концентрації антитіл до парієтальних клітин спостерігається при автоімунному гастриті, перніціозній анемії, патологіях щитоподібної залози, цукровому діабеті, раку шлунку, виразковій хворобі шлунка; міастенії; хворобі Аддісона; залізодефіцитній анемії; вітиліго та вогнищевій алопеції.

Коли призначають?

Дане дослідження використовується для диференційної діагностики мегалобластної (перніціозної) анемії автоімунного генезу; для діагностики причин дефіциту вітаміну В12 та автоімунного гастриту.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати в комплексі з іншими тестами на автоімунні та системні захворювання. 

1040 грнЦіна у відділенні
936 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку