Антитіла до мікросом печінки та нирок / LKM (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 9 робочих днів
Визначення

Антитіла до мікросомальної фракції печінки та нирок (анти-LKM) - це аутоантитіла, що утворюються проти ферментів гепатоцитів і епітелію ниркових канальців

Анти-LKM - це гетерогенна група аутоантитіл, характерних для аутоімунного гепатиту. Свою назву (від англ. Anti-liver kidney microsomal) вони отримали завдяки тому, що здатні взаємодіяти з ферментами мікросомальної системи окислення печінки та нирок.

Відхилення від норми

Підвищення LKM-антитіл свідчить про аутоімунний гепатит 2-го типу; вірусні гепатити С і D; синдром аутоімунної поліендокрінопатії, медикаментозний гепатит (викликаний впливом тіонілової кислоти).

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для диференціальної діагностики аутоімунних захворювань печінки (аутоімунного гепатиту, первинного біліарного цирозу, первинного склерозуючого холангіту).

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується проводити разом з іншими тестами на гепатити.

1335 грнЦіна у відділенні
1202 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку